Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon él-e még a régi zaklatóm...

Vajon él-e még a régi zaklatóm? Őt láthattam újra?

Figyelt kérdés

2010 nyarán történt napközben, hogy Budapesten kirándultam a családommal, és ahogy buszoztunk (vagy villamosoztunk - már nem emlékszem pontosan), fenyegetőzni és szitkozódni kezdett ránk egy akkor olyan 60-65 év körülinek látszó férfi, aki magas, vékony termetű, és kopasz, illetve ősz borostás arcú volt, kék-fehér matrózcsíkos pólót és talán farmernadrágot viselt, a szeme kék volt.

Csendben utaztunk, nem szóltunk senkihez sem, de ez az ember nagyon ránk szállt. Végül odajött hozzám, és beszorított a belső, ablak melletti ülésre, és továbbra is fenyegetőzött dühösen. Olyanokat is mondott, hogy kiírt bennünket, rohadt cigányok vagyunk (pedig valójában fehér, magyarok vagyunk, nem tudom, miért hitt bennünket romáknak), így és úgy bánik el velünk, elvágja a torkunkat, stb. Már egy bicska is megvillant a kezében, amikor apám odament hozzá, és mondott neki valamit, de az sem hatotta meg az illetőt, apukámat is szidta. Végül, - már nem emlékszem, hogyan -, de leszálltunk, és különváltunk ettől az őrülttől.

Teltek az évek, szinte el is felejtettem ezt az esetet, de néhány nappal ezelőtt, a nagymamám utcájában (nem Budapesten), megjelent két, lepukkantnak tűnő alak, egyikük nagyon hasonlított a fent említett férfihoz. (Néztek be a mamám házába, megálltak azon a szakaszon, furcsán viselkedtek.) Egyikük valamit birizgált az ott parkoló autónk közelében, a másik (fényes nappal) vizelni kezdett. Majd lassan továbbmentek.

31 éves vagyok egyébként. 2010-ben 17 voltam.



#zaklatás #gyanús alak
máj. 23. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, véletlen a politika témakörbe írtam a kérdésemet. Nem oda szántam.
máj. 23. 20:42
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Durva. Ennek amugy nagyon kicsi az eselye... inkabb csak a tudatalattid emleklenyomata miatt hihetted azt, hogy az a ficko ugyanaz volt. Ha ismeretlen, honnan tudna, hogy hol laktok?
máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hasonló ember mászkál az utcákon...


Meg most ha él is az a fazon, közel 80 éves... 80 évesen már az is nagy szó, ha elbír menni reggel a wc-re.

máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első kommentelő,

Valóban nem tudhatta... Arra viszont gondoltam már akkor is, hogy esetleg nem-e téveszthetett össze bennünket valakikkel, akik hasonlítanak ránk. Kíváncsi lennék a miértekre, és arra is, hogy ki ő.

(Ráadásul mi magyarok vagyunk, nem pedig cigányok, ezt is furcsállom, hogy miért gondolt bennünket annak.)


Második válaszoló,

Ez igaz.

máj. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!