Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bokros elismerte, hogy a...

Bokros elismerte, hogy a baloldal eltörölné a rezsicsökkentést. Gondoltad volna?

Figyelt kérdés

"a rezsicsökkentés a legkárosabb intézkedések egyike Magyarországon. "


Gratulálok -.-


[link]



2022. márc. 29. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
10! A Bokros csomag baromi rég volt és messze nem volt olyan szörnyü mint amilyennek utólag mondják! Másrészt én belefutottam a Fidesz 2010 utáni évekig tartó megszorításaiba, nekem az maradt meg jobban! Amiröl ma már alig vagy nem beszèlnek mert kínos!
2022. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Számomra már ott vicc az egész, hogy te kapsz egy alapvető szolgáltatást, amin nagybetűkkel az arcodba van tolva a kamu-propaganda, hogy te mennyit spóroltál miközben ez nem igaz.
2022. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

"A Bokros csomag baromi rég volt és messze nem volt olyan szörnyü mint amilyennek utólag mondják! "


Mondja az aki nem felnőtt dolgozó ember volt akkor.

2022. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Dzsoki ***** válasza:
63%
Mit gondoltam volna? Bokros Lajos,egyfajta fogalom,Magyarországon. Feltételeztem,hogy következetes. Vagyis,csak megszorításokban tud gondolkozni,hogy ne kerüljön,korábbi önmagával ellentétbe. Az igaz,hogy nem a baloldal,hanem egy személy. Ettől még ismerünk olyan politikai trükköt,hogy nem mi mondtuk,hanem egy ismert személy. Egyébként,semmi új,nincs benne! MZP is ezt mondta és mondja. Bokros Lajos mentségére mondva,a mai napig érvényben van a 95.évi 17-es. Senki sem akarta és akarja visszaadni a kaszinó belépőhöz járó bonust,mint ahogy az volt és van Ausztriában.
2022. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy egyszer Bokros Lajos legyen a miniszterelnök.
2022. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
13! Tudod szülei azért éltek akkoriban, meg tudod utána lehet olvasni a dolgoknak, volt azóta jó néhány nagyon kemény gazdasági megszorító csomag az országban, sokkal rosszabbak is mint bokrosé. Csak a Fidesz már 98 után nekikezdett, hogy mítoszt csináljon a "Borzalmasbokroscsomag" köré, és lám még mindig vannak páran, akik beveszik.
2022. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Még annyit, hogy az adójóvárás eltörlése egybekötve az egykulcsos adóval a bérből és fizetésből élők kétharmadának instant fizetés csökkenést okozott! Ez tény, lehet utánanézni!

Ezt tudom, mint dolgozó, mert éppen akkor kerültem ki a munkaerő piacra! Ezek után nekem ne jöjjön senki azzal, hogy mi volt 27 éve a Bokros-csomaggal, nem Bokros Lajos a miniszterelnök jelölt egyik oldalon sem, viszont 2011-ben egy bizonyos Orbán Viktor volt hatalmon, mikor jött az épp aktuális Matolcsy-csomag, mert abból meg több volt!

csak egy most amit így véletlenszerűen kiválasztok:

[link]


-ezekről a csomagokról miért nem beszélünk kedves fideszesek? Többen éltük át ezt felnőtt dolgozóként mint ahányan a Bokros-csomagot!

2022. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Beszarás. Ezt is megértük, hogy 2022-ben egyesek Bokrost mosdatják.

Emlékszem, hogy amikor kihirdette a csomagját és mindenki a saját zsebén érezte a kemény megszorításokat akkor a teljes társadalom a halál f.szára kívánta őt a kormánnyal együtt.

Mostanában nem látok ilyen általános felháborodást. Néhányan nyüglődnek itt a gyk-n de semmi komoly.

2022. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18

Inkább az a beszarás, hogy valaki még 2022-ben sem érti, hogy hogyan működik a gazdaság.

Ha felelőtlenül vesznek fel hitelt, osztogatnak kormányok, akkor igenis kell egy megszorító csomag, hogy rendbe tegyék az országot.


"mindenki a saját zsebén érezte a kemény megszorításokat"

Én meg tökéletesen emlékszem, hogy minden szakértő azt mondta, hogy ez kell és ha most nem vezetik be, akkor később SOKKAL, de sokkal rosszabb megszorítások lesznek.


"Mostanában nem látok ilyen általános felháborodást."

Persze, mert az ország egyik fele álomvilágban él, úgy nehezebb eladni egy intézkedést rossznak.


Ha valakit nagyon utálni akarsz, akkor a többi kormányt tedd, akik felelőtlenül osztogattak. Pl. amúgy az utána jövő fidesz, mert kb. semmissé tették a Bokros-csomag eredményeit.

2022. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a rezsicsökkentést. Nekem 200-500 ft vel csökkent. A gazdagok jobban jártak. havonta közben meg minden árucikk ára az egekben...
2022. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!