Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszett Bödőcs Tibor új...

Hogy tetszett Bödőcs Tibor új műsora?

Figyelt kérdés
Én imádtam minden percét. És ti?

2022. márc. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Majd vasárnap éjjel vigasztalódj vele. 🙂
2022. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Bödőcs régen a kedvencem volt .... nem kellene politizálnia, mindenki jobban járna.

Sajnálom!!

2022. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Eléggé érződik hogy kormányellenes, de ettől függetlenül van amikor élvezhető. Nekem speciál nem feltétlen a politikai résszel van bajom, hanem hogy a magyar humor (szerintem) egyedi részét, nem használja, csak azt ami más nyelvekben is van. :/
2022. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem láttam, kollégámnak tetszett.
2022. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Néha mehetne a Bayer sóba
2022. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Gyengének találtam azt a rövid részletet, amit láttam. A poénok kb. azon a szinten voltak, amiket mi szoktunk tolni az asztaltársaságunkkal. Egyébként sem vagyok Bödőcs rajongó, bár a Mészárosos videóján nagyokat nevettem.
2022. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Óriási, mint mindig. Arra is befizetnék, ha nem csinálni semmi mást csak a dagadékot utánozná.
2022. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!