Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért ilyen...

A fideszesek miért ilyen gyűlölködőek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gusztustalan amit a Facebookon is leművelnek, egyszerűen hánynom kell ha meglátom az undorító, uszító hozzászólásaikat. Már csak azért is lenne jó az ellenzék nyerne, ha legalább ezeket a majmokat látnám csalódni, és visszavennének az arcukból.
2022. márc. 29. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Igazából ők szeretnek mindenki, csak igy mutatják ki...
2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom nem politizálok a facebookon, itt viszont nem a fideszesek a gyűlölködőek nagyrészt, azt észrevettem.
2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Az üres kalász fent hordja fejét......a teli meghajol. "

Khm

2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem politizálok sehol, de ilyen híreket felszokott nekem hozni a facebook, és idegesítő látni ezeket a hozzászólásokat.
2022. márc. 29. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Én fideszes vagyok sosem gyűlölködtem és akit ismerek fideszes kollégát szintén nem, ha nyer az Összefogás elfogadom, sőt szurkolok hogy jól, jobban csinálják.
2022. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodj meg kérdező.
2022. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Én veletek vagyok így.
2022. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Fideszesként mélyen elitelem a gyűlölködőeket, a választás demokrácia ünnepe, így kellene hozzáállni mindenkinek.
2022. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Működött a propagandagépezet. Pontosan azt közvetítik az emberek felé évek óta, hogy kit kell éppen gyűlölni. Szánalmas lejárató kampányaik vannak, érdekes módon egyszer sem arról beszélnek, hogy mit értek el eddig és mik a célok a jövőre nézve. Mindig csak az ellenzék lejáratása, figyelemelterelés megy. Csodálkozom, hogy ennyi ember van még mindig, aki ezt el tudja fogadni egy "kereszténydemokrata" párttól.
2022. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Mert a közös gyűlölet jó összetartó erő. Ezt már Goebbels, és hitler is felismerte. Finkelstein is ezek alapján adta tanácsokat rogánnak,é s orbánnak.


Mellett még összetartó erő az is hogyha mindig kell harcolni valami ellen és félelmet gerjesztenek.

2022. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!