Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkíj beszolt Orbánnak....

Zelenszkíj beszolt Orbánnak. MZP meg kiáll mellette, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Z : szavazza meg a szankciók kiterjesztését az energiaszektorra, és Magyarország ne vásároljon gázt és kőolajat Oroszországtól, valamint Magyarország engedjen át fegyverszállítmányokat, és küldjön fegyvereket Ukrajnába.


MZP meg ki is tweetelte, hogy mindenben támogatja Z-t. Már várják hogy találkozzanak egymással. Megy az ország a csődbe ha MZP nyer! [link]



2022. márc. 30. 07:37
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
19 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
MZP annyi baromságot mondott már. Ezt sem kell komolyan venni.
2022. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

“Megy az ország a csődbe ha MZP nyer! ”


Ha nyertek utána kire fogjátok fogni, hogy szar lesz a helyzet? Brüsszelre, Sorosra, Gyurcsányra?

2022. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

Zenelszkij egy sarokba szorított kutya módjára ugat mindent.

Nem csak Orbánnak szólt be.

Én már régóta nem veszem komolyan.

2022. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

#3


Sarokba szorított agresszív kismalac...

2022. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1# ha miniszterelnök lesz hétfőn, akkor megvalósítja!
2022. márc. 30. 07:49
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert kit kellene támogatnia? Talán Putyint?
2022. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

A legenyhébb kifejezés is Putyin barát, amit Orbánra tudok mondani.

Amennyiben ő nyer, akkor valszeg nyugaton be fogunk végeztettni, ha csak a nyugat le nem váltja Orbánt valahogy. Nem kell se kilépnünk az EUból, se a NATO-ból, el fogják ők érni, hogy ne legyen figyelembevéve a tagságunk és sikerüljön elérni a vágyott semlegességet. Én ettől félek leginkább, meg attól a gazdasági krizistől, ami a választás után vár ránk.

2022. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Dzsonszi ***** válasza:
25%
Nem értem az ellenzék hogy nem veszi észre hogy ezzel szavazatokat veszt. A legtöbb magyar semmiféle képpen nem akar belesodródni a háborúba.
2022. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
8as, tudod miért? Mert nincs az az ellenzéki szavazó, aki szerint egy koaliciós kormány esetén belépnénk a háborúba! Soha, senki sem mondott ilyet!
2022. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dzsonszi ***** válasza:
69%

#9 Aham értem, viszont fegyvereket meg küldenétek, de már katonákat is emlegetttek. Tudom, tudom írod, hogy csak azt mondták hogy ha a NATO akarja, de mi a f@szért nem lehet azt mondani, hogy ne lépjen be a NATO semmiképp? Hogy még véletlenül se legyen konfliktus két atom nagyhatalom közt?

És szerinted Putyin mikor fogja hamarabb Kárpátalját bombázni? Ha továbbra is csak a menekülteket fogadjuk be, vagy ha fegyvereket küldünk át rajta. Tényleg nem kéne sok logika ehhez, ha meg már káprátalján kialakulna egy ilyen konliktus az már nagyobb problémákhoz vezethet.

2022. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!