Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkíj beszolt Orbánnak....

Zelenszkíj beszolt Orbánnak. MZP meg kiáll mellette, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Z : szavazza meg a szankciók kiterjesztését az energiaszektorra, és Magyarország ne vásároljon gázt és kőolajat Oroszországtól, valamint Magyarország engedjen át fegyverszállítmányokat, és küldjön fegyvereket Ukrajnába.


MZP meg ki is tweetelte, hogy mindenben támogatja Z-t. Már várják hogy találkozzanak egymással. Megy az ország a csődbe ha MZP nyer! [link]



2022. márc. 30. 07:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

10es, szerintem nézz körbe egy kicsit a honi határokon, meg közutakon, hogy milyen rendszámú katonai járműveken szállitanak, miket. Nem MZP kezéden van jelenleg a honi katonaság.

Az, hogy mit hallasz a médiában, és mi a valóság nem egyenlő

2022. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

Tudod kedves kérdező, MZP az egész orosz - ukrán háborúval kapcsolatban az elején elrontotta már a kommunikációt. Az első adandó pillanatban... nem kis teljesítmény, negatív szempontból.

Inkább hallhatott volna egy - két napig, információt gyűjt, stb,aztán talán akkor nem nyilatkozott volna olyanokat, amiket már maximum kimagyarázni lehet.

Orbán Viktor sokkal tapasztaltabb, és sokkal jobban kommunikálta az egészet .

Ahogy írták, szerintem is MZP nek ez végleg betett, bár eddig sem állt jól.

2022. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Dzsonszi ***** válasza:
65%

#11

Szerintem az hogy az országunkon belül milyen katonai járművek vannak és elővigyázatosságból nyílván védjük a határt az nem egyenlő azzal, hogy fegyvereket viszünk át egy külföldi háborús övezeten.

2022. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Egy szóval sem mondtam, hogy egyenlő lenne, én azt mondtam, ami történik, nem azt, hogy mi egyenlő, mivel.


Katonai mozgások vannak most is, a határainkon keresztül!

2022. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

#14

Azt amit a NATO csinál, és abba sajnos nincs beleszólásunk.

2022. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Dzsonszi ***** válasza:
80%
+ Mi köze van most ennek arról amiről itt eddig vitáztunk? Oké katonai mozgás van a NEM ukrán magyar határokon. Itt arról van szó, hogy a nagyon okos ellenzéki képviselők fegyverek szállítását javasolja, ami a legnagyobb butaság lenne jelen helyzetben.
2022. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem mondtam, hogy ezek a katonai mozgások NEM az Ukrán határ irányába történnek, illetve azt sem mondtam, hogy nem magyar rendszámű járműveken. Ellenben azt mondtam, hogy, ami a médiában elhangzik politikai kommunikációként az nem teljesen fedi a valóságot!
2022. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Dzsonszi ***** válasza:
#17 Sok újdonságot mondtál ezzel :D
2022. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Tehát akkor tisztában vagy vele, hogy igy is van fegyverszállitás Ukrajnába, jó!
2022. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dzsonszi ***** válasza:
96%
Az hogy van katonai mozgás az ukrán határ MAGYAR oldalán nem egyenlő azzal, hogy Magyarországról van fegyverszállítás Ukrajnába. De én kiléptem a beszélgetésből, hidd el Márki propagandáját, aztán mondd a másik oldalt agymosottnak.
2022. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!