Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Tényleg elhiszitek...

Fideszesek! Tényleg elhiszitek ezt az ellenzékről?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy hatpártos koalíció tényleg azzal a programmal indul a választáson, hogy eltörölnék a minimálbért, eltörölnék a családtámogatást, háborúba sodornák magyarországot, fizetőssé tennék az egészségügyet és még a nyugdíjakat is megszüntettnék? Gondoljátok végig... És őszintén, ti elhiszitek ezeket az állításokat a vezetőtöknek?

2022. márc. 30. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem el.
2022. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Én Fletót ismerem, bármit el tudok képzelni egy megalomán alkoholistától.

De amúgy hagyjuk is ezt, itt nem ezen van a hangsúly.

A FIDESZRE szavazók döntő többsége nem ezért szavaz a Fideszre, hanem azért, mert látja a különbséget a saját életén keresztül a 2002-2010 és az azóta eltelt idő szempontból.

És bizony a Fidesz sokkal jobban kormányzott. Na ezért!

2022. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, hogy elhiszik. A fideszesek teljesen elvakultak.
2022. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
A 14-es mindent tud. Minden fidesz szavazó ugyan olyan.Gyökér :D
2022. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
Nos, ha megnézzük azt a TÉNYT hogy Feri a legerősebb ellenzéki balos frakció vezetője és történetesen a kormánya inkább a megszórításokról szólt és az újabb adónemek bevezetéséről így van realitása alapja.
2022. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
8%
2006-ban PONTOSAN ilyen drasztikusan kezdték..Szóval teljesen elképzelhető.
2022. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, alapvetően mi bajotok a megszorításokkal. Persze, fáj az embernek, de van olyan gazdasági helyzet, mikor kell.


Orbánnak sem csak osztogatnia kellett volna mostanság, és akkor nem szállt volna el az államháztartási hiány, miközben fél Magyarország eladósodva retteg az inflációtól.

2022. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nemvóótmekszorittásssss!!!!!888nyolc nem nevezték annak, úgyhogy nincs, hogy a szegénység számolásat is megszüntették így megszűnt a szegénység is 🤣

[link]

2022. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
20%
18 Nem tudom feltünt-e ,de pl az infláció kérdése globális jellegű.A balti országokban pl 2 számjegyű már. Nyilván ezt az "apróságot" a ballibbant független média nem hozza le. :)
2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
7%
18-as.Te hol végeztél közgazdaságtant?Én a Corvinuson.Az MSC is ott szereztem..Szintekkel jobb állapotban van a magyar gazdaság most egy válság után mint 2010 előtt bármikor..Semmilyen megszorításra nincs jelen pillanatban szükség..Kivéve ha az olajembargoval tökön lövi magát az ellenzék..
2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!