Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én korosztályomnak (Középiskola) a 99,9%-a nem szereti a politikát? Én személy szerint imádom.

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam középiskolás, ugyanez volt a helyzet, 1-2 osztálytársam követte csak komolyabban.
2022. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem érinti őket igazán, te is csak azért szereted mert nem érint, majd ha fizeted az adót ami a bruttód 60%a majd szinte minden termék után 27% áfát és rájössz hogy amit te éves szinten keresel azt a politikus megkapja éves bónusznak akkor nem fogsz rajongani a politikáért. Főleg nem ami itthon van mert szakmai kérdések helyett az a kérdés hogy gyerekek átoperáják-e magukat nővé vagy ki hány százalák Gyurcsány.
2022. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem fiatalon. És a focit se:)
2022. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökre meg tudom érteni őket. Pár vénember, aki már akkor is egymást dobálta sárral, amikor ők még oviba jártak, most is egy az egyben ugyanazt cisnálják, mint akkor. És most nem túlzok, ugyanez a perpatvar volt már 2000-ben is, amikor a te korosztályod még csak tervben volt. És nem csak hogy ugyanez a helyzet, de a szereplők se sokat cserélődtek.


Ha kell mondani egy dolgot ami megfelel ugyanezeknek a kritériumoknak, akkor az nem más, mint a Barátok Közt. De ez sem igaz, mert az legalább már véget ért...

2022. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelt túlságosan akkoriban. Mióta elkezdtem dolgozni és rájöttem, hogy az én életemre is mekkora befolyással vannak a politikai döntések, azóta jobban figyelem.
2022. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!