Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is akor vette észre...

Más is akor vette észre milyen rossz ez az ország, mikor kiment először dolgozni külföldre és rájött mekkora politikai agymosás van Magyarországon?

Figyelt kérdés

10 évet dolgoztam itthon, de elég volt.Ordibáló főnök(mire is ordibál,ugye emberi jogok),gyártószalagnál a szalag sebességének feljebb állítása, mert bírja a jómagyar ember,túlmunka nincs kifizetve, telefonon hívogatnak munka után mikor se készenléti díjat nem fizetnek, se szolgálati telót nem adnak.

Kimentem Németországba dolgozni.

Mindenki rendes,főnök kér nem ordibál, még akkor sem ha valakinek tizedszerre sem sikerül.

Túlmunkát előre bejelentik, megkérdezik ki szeretne maradni, elég szép pénzt fizetnek aki marad.

Munkahelyen vannak öszötnző programok, ha szociálisan rossz helyzetben van egy dolgozó, jelentkezhet rá, különféle fizetéselőleg, vagy családsegítési programok vannak.

nem beszélve a fizetésről.Hasonló munkakörben, közel 3szoros fizetés, egy hónapban 5-800 eurót rakok félre.

Mikor tudná ezt egy normál alkalmazott megcsinálni Magyarországon?


2022. márc. 30. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az mindegy. A lényeg, hogy itt van rezsicsökkentés, ott meg nincs.
2022. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nem szalagnál dolgozom, és soha nem tapasztaltam, hogy a főnök csak felemelné a hangját.

Ő is megkérdezi akarok-e túlórát.

Kér.

Pocsék főnököd volt, ne ez alapján ítéld meg az összes munkahelyet.

2022. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én amint kimentem külföldre csak azt láttam, hogy mekkora foshalom. Alig vártam hogy hasíthassak haza.
2022. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Öregem, ha egy ordibáló főnök szerinted "politikai agymosás", akkor sokat javult a magyarországi IQ szint, amikor kimentél.
2022. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Itt van rezsicsökkentés, ott 3x annyi fizetés. :D
2022. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Rezsicsökkentés. :D Évi 15 ezer, havi 1250 forint. Nevetséges.
2022. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!