Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szoltok ahhoz...

Fideszesek, mit szoltok ahhoz hogy orban a valasztasok utan vegre orokre eltunik a politikabol miutan csunyan leszerepel a valasztasokon?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan nem vagyok fideszes de varom mar a hetfot hogy nyalhassam a sos konnyedet
2022. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%

Nem hinnem, hogy elvesztene a valasztasokat.

Nem vagyok magyarorszagi igy fideszes sem csak ez a velemenyem kivülallokent.

2022. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Egyáltalán nem tűnne el, mondta, hogy 2030-ig akkor is marad. Legkésőbb 2026-ban amúgy is nyerne, de szerintem már hamarabb is, nem húzná

ki a moslék 4 évig.

2022. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
őszintén most látom a legkissebb esélyét a kormányváltásnak. Hiába indul közös listán az ellenzék de még sosem volt ennyire megosztott
2022. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok, egy fideszes sem válaszolt. Kérdés értelmezés nulla.....
2022. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Ma a postládámat amikor kinyitottam akkor kettő levél fogadott.

Az egyik Orbán Viktortól volt címezve, a másik Màrki Zay Pétertől.


Kinyitottam mind a kettőt, a Fidesz és az ellenzék nagyjából ugyanannyi sort alkotott viszont nagy különbség volt a két levél között.

Az Orbán Viktor által címzett levélben mindegyik bekezdés Gyurcsánnyal kezdődött és nagyjából az egész arról szólt, hogy a Gyurcsány Ferenc vezette baloldal eltörölné a rezsicsökkentést, elvennék a nyugdíjakat, háborúba vinnék az országot és a szárnyaló magyar gazdaságot tönkre tennék ezért STOP Gyurcsány, szavazzatok a Fideszre április harmadikán. Ja meg azt is megemlítették, hogy folyamatosan háborúznunk kell a vírus, az áremelkedés, energiaárnövekedés ellen. Tehát tulajdonképpen ezek szerint most is ők háborúznak.


Na mondom a fene egye meg mennyire gyűlöletkeltőek. Na de gondoltam kinyitom az Egységben Magyarországért levelét is, lehet az övéjük sem lesz különb - gondoltam.

Beleolvastam, egyből azzal kezdődött, hogy tisztelettudóan megszólított, leírták, hogy jobbá szeretnék tenni az életünket, céljuk, hogy ne csak szavak szintjén, hanem ténylegesen is naggyá tegyék az itt élők életét mert többet érdemlünk. Kihangsúlyozták, hogy karnyújtásnyira a békés, jobb Magyarország esélye, ehhez pedig egy dolgot kell tenni... Nyilván szavazni.

Sehol egy gyűlöletkeltés, sehol egy Orbán Viktor, sehol senki nem háborúzik, ők higgadtan leírták, hogy értünk dolgoznak.


Nekem ennyi is remek indok, hogy az Egységben Magyarországért összefogásra szavazzak. De természetesen ezt nem ezen döntöttem el, de ezek a levelek csak megerősítenek, hogy jól döntöttem.

2022. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Ma a postládámat amikor kinyitottam akkor kettő levél fogadott.


Az egyik Orbán Viktortól volt címezve, a másik Màrki Zay Pétertől.



Kinyitottam mind a kettőt, a Fidesz és az ellenzék nagyjából ugyanannyi sort alkotott viszont nagy különbség volt a két levél között.


Az Orbán Viktor által címzett levélben mindegyik bekezdés Gyurcsánnyal kezdődött és nagyjából az egész arról szólt, hogy a Gyurcsány Ferenc vezette baloldal eltörölné a rezsicsökkentést, elvennék a nyugdíjakat, háborúba vinnék az országot és a szárnyaló magyar gazdaságot tönkre tennék ezért STOP Gyurcsány, szavazzatok a Fideszre április harmadikán. Ja meg azt is megemlítették, hogy folyamatosan háborúznunk kell a vírus, az áremelkedés, energiaárnövekedés ellen. Tehát tulajdonképpen ezek szerint most is ők háborúznak.



Na mondom a fene egye meg mennyire gyűlöletkeltőek. Na de gondoltam kinyitom az Egységben Magyarországért levelét is, lehet az övéjük sem lesz különb - gondoltam.


Beleolvastam, egyből azzal kezdődött, hogy tisztelettudóan megszólított, leírták, hogy jobbá szeretnék tenni az életünket, céljuk, hogy ne csak szavak szintjén, hanem ténylegesen is naggyá tegyék az itt élők életét mert többet érdemlünk. Kihangsúlyozták, hogy karnyújtásnyira a békés, jobb Magyarország esélye, ehhez pedig egy dolgot kell tenni... Nyilván szavazni.


Sehol egy gyűlöletkeltés, sehol egy Orbán Viktor, sehol senki nem háborúzik, ők higgadtan leírták, hogy értünk dolgoznak.



Nekem ennyi is remek indok, hogy az Egységben Magyarországért összefogásra szavazzak. De természetesen ezt nem ezen döntöttem el, de ezek a levelek csak megerősítenek, hogy jól döntöttem.



A válaszod hogyan kapcsolódik ehhez a kérdéshez:Fideszesek, mit szoltok ahhoz hogy orban a valasztasok utan vegre orokre eltunik a politikabol miutan csunyan leszerepel a valasztasokon?


Nem is vagy fideszes. Nem arról kérdezték kire szavazól sem.

2022. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
#7 Miért? A tiéd hogyan kapcsolódik ha már itt tartunk?
2022. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért, de ha esetleg a Fidesz veszítene, akkor is nagyon szoros vesrenyben, akkor is egy nagyon erös ellenzéki párt maradna. tehát semmi oka nem lenne Orbánnak visszalépni.

Söt az ilyen sokpárti koalíciók Nyugaton is 2 év alatt általában felbomlanak, ígyhogy egy elröe hozott választás sme kiárt, ha az sösefogás nyer, már pedig akkor valószinüleg visszajön semiman Orban.

2022. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
mi ez a mindent lehengerlő magabiztosság, a kérdés eltéve a figyeltek közé majd vasárnap este vagy hétfőn előszedem és meglátjuk akkor majd mire futja
2022. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!