Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szoltok ahhoz...

Fideszesek, mit szoltok ahhoz hogy orban a valasztasok utan vegre orokre eltunik a politikabol miutan csunyan leszerepel a valasztasokon?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

#7 Miért? A tiéd hogyan kapcsolódik ha már itt tartunk?


Most komolyan, mi játszódott le a fejedben amikor kiírtad ezt a választ? Annyira kíváncsi vagyok az ilyen gyakorisok lelki világára akik irreleváns válaszokat írkálnak ki. Mint például te. Megkérdezte a kérdező fideszeseket mi a véleményük arról, hogy Orbán eltűnik a politika világából a vereség után. Erre te írsz egy választ milyen levél volt a postaládádban , mi volt benne meg kire szavazól. Totál irreleváns. Ennyi erővel írhattál volna milyen az időjárás Budapesten.

2022. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Ezt majd hétfőn is olvasd vissza..Baloldali vagyok,a kutyakra szavazok..Miért?Mert az ellenzéknek semmi esélye,s eljátszották a bizalmat..A kutyák pedig megérdemlik!
2022. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerepel le egyáltalán, de majd meglátjuk. Kíváncsi leszek.
2022. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon meglepődnék. Ha nem nyer a fidesz, akkor újra fog próbálkozni 4 év múlva.Szerintem nem fog tudni sikeresen kormányozni az ellenzék a következő 4 évben és így 26ban újabb 2/3-ot húzna be a fidesz. Ha nyer akkor újabb szoros választásra számítok 26-ban.

Azt hangsúlyoznám, hogy nem ezt szeretném hanem csak így gondolom. Annak örülnék, hogy ha a gazdasági mutatók javulnának a következő 4 évben és az életszínvonalamba nem szólna bele semmilyen intézkedés, tök mindegy kinyer.

2022. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

Ezt hazudta 4 éve is a baloldal..

https://www.youtube.com/watch?v=QV3XXxSSGl4


Persze hogy semmi nem volt igaz benne.. Most is hazudnak..

2022. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 Csakhogy 4 éve nem volt ellenfél a baloldal. Most azért erősen megizzadnak velük.
2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem fog nyerni a baloldal..Sajnos Én ellenzékiként is a kutyákra szavazok..Orbán meg elmondta még 20 évet tervez a politikában.
2022. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17-es, pont azért nem fog nyerni az ellenzék, mert az olyanok mint te másra szavaznak
2022. márc. 31. 16:28
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 Igen... Pont erről beszéltek, hogy van esély a kormányváltásra de csak akkor ha az emberek elhiszik.


De mivel nem hiszik el, így leszavaznak egy kisebb pártra aztán úgy tényleg nehezen van esély.

2022. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
18-as. Ne haragudj,de nekem egy nácikkal teli ellenzék nekem no way.. A dédapám meghalt Auschwitzban.. Kösz de nem... A Kutyák tiszták,az ellenzéknek meg kell újulnia!
2022. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!