Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, erről mi a vélemén...

Fideszesek, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nincs programja a fidesznek. Ellenzéki politikusok lehető legundorítóbb módon való lejáratása, krumpli osztás, folyamatos hazudozás, nyugat ellen való uszítás, ez az amit a fidesz fel tud mutatni az elmúlt 12 évből!

Arról nem is beszélve, hogy már odáig süllyedtek, hogy győzike, grófó szintű észlényekkel próbálják megvenni a roma emberek szavazatait. Az ellenzék programja hiteles, engem simán meggyőzőtt és Márki-zay kissé nyers, de magabiztos stílusa is tökéletes egy miniszterelnöki pozíció betöltéséhez. Mi a pontos érv a fidesz mellett? Sosem hallottam egyszer sem, hogy egy fideszes szívesen beleállt volna vitába egy ellenzékivel.

Általában le van rendezve egy gyurcsányozással vagy maki zayozással, de tényleg csak ennyire tellik? Őszintén várom fideszes szavazók válaszait!



2022. márc. 31. 04:29
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha a kampány eredményes, és nyer a Fidesz, akkor felesleges kritizálni. Egy-egy celeb bevonása semmivel nem rosszabb, mint demagóg és betarthatatlan kampányígéretekkel hülyíteni a népet. Az ellenzék programja nekem kifejezetten ellenszenves sok szempontból, szóval engem csak eltántorítottak vele.
2022. márc. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Csak annyit mondanák rá, hogy a Fidesz Győzikét és Kisgrofót nem miniszterelnöknek jelöli, ellenben a másik oldal egy hasonló IQ szinten álló embert szeretne legfontosabb politikai székben látni.
2022. márc. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na hát igen, fideszesektől pont ilyen értelmes kommenteket vártam.
2022. márc. 31. 05:27
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

A, A zemberek ezt akarják már vagy 12 éve, vevők erre továbbra is;

B, A zellenség végett nem mmondják el a jövőbeli terveiket a Fideszesek. Félnek, hogy felhasználná a zellenzék.

2022. márc. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezek lemajmolnak mindent.Már az ellenzék is keresztény vonalon nyomul.

52p52'-nél

https://www.youtube.com/watch?v=QsH4L98qfkg

2022. márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, nekem pont az tetszik a Fideszben, hogy nem uszítanak senki ellen. Nem így a baloldal. Többnyire intelligensen kezelik a problémás helyzeteket, vagy a baloldalhoz viszonyítva intelligensen, és többnyire átgondoltak. Tetszik, hogy a magyarságot reklámozzák, és nem hódolnak be minden külföldi értéktelen, bóvli gagyinak, mernek képviselni minket, és büszkén vállalják a saját elgondolásaikat. Tetszett a covid-, és a mostani háborús helyzetben való helytállásuk is. Soha nem olyan durván, primitíven, támadóan nyilatkozók, mint ellenzék. Ők még valamennyire tudnak viselkedni egy adott helyzethez méltóan. Az ellenzék már rég nem ér el egy méltóságteljes szintet. Nem szeretnélek megsérteni, de szerintem az egész baloldalt úgy, ahogy van le kéne cserélni, mert annyira színvonal alatti, hogy a gyűlölködésen, utálkozáson kívül semmi jót nem képesek gerjeszteni. Tényleg pozitívan próbáltam Mzp-hez állni, de mikor hallgattam a nyilatkozatait, nem tetszett, hogy átgondolatlan, zagyva, és olykor hajmeresztően butaságokat, néhol sértő dolgokat beszél. Fidesz sem tökéletes, igazad van, de sokkal kompetensebb, színvonalasabb erre a posztra.
2022. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Nyertünk te barom. A te oldalad alig került be a parlamentbe
2022. ápr. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Ebben nincs igazad.

Nem veszed észre hogy a Fidesz mindenki ellen uszit, aki nem ért egyet velük? Pl. Brüsszel,Németország,LMBTQ

Ősi politikai trükk ellenségeket keresni, amik elől "megvédenek".

MZP egyáltalán nem beszélt baromságokat. SŐT. Én őt tartom a legalkalmasabbnak erre a posztra.

Egy-ket Orbanozason kívül amúgy csak a programjairól beszélt.

Az nekem nagyon nem tetszett amit a kormány csinált lejárató kampányt ellene. Kiforgatták minden szavát, aztán úgy állították be mintha ő beszélne össze vissza. Bele se merek gondolni, mennyi pénzünkbe kerültek a propaganda plakátok, illetve reklámok.

Mellesleg a Covid-19 járványt egyik legrosszabbul teljesítettük.

Magyarország a 7. Legrosszabb fertőzött-halál arányt tartja a VILÁGON. Aztán a 23. Legtöbb halottal rendelkezünk, pedig egy kis népességű ország vagyunk. Az egészségügy SZAR és a kórházak HIDEHÁBORÚS hangulatúak.

Aztán ott van az oktatás. A tanárok szarert hugyert dolgoznak, ezért a legtöbb iskolában tanár hiány van.

Magyarország Európai színvonalon az egyik legszegényebb és legkorruptabb ország. (Vannak indexek amik ezeket mérik)

Semmi pozitívumot nem tudnék felhozni mellette, a családtámogatáson kívül.

2022. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!