Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kell egy népszavazáson...

Donáth Gyula kérdése:

Hogyan kell egy népszavazáson úgy érvénytelenül szavazni, hogy ne okozzak pluszmunkát a szavazatszámlálóknak? Úgy tudom, az érvénytelen (pl. egyszerre igen és nem) szavazatokat külön egyenként jegyzőkönyvezniük kell – ettől szeretném megkímélni őket.

Figyelt kérdés
Bármilyen megegyezés az aktuális belpolitikai helyzettel NEM a véletlen műve. Ezért a válasz sürgős.

2022. márc. 31. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Rajzolj rá egy Szájert.
2022. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű. Ne dobd be. Vagy rajozlgass rá. Húzd át stb.
2022. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
X-eld be az “igen” es “nem” mezoket is, es akkor ervenytelen lesz. Nem kell rajzolgatni, qurvara leszarja a szamlalo mit rajzol ra az ember.
2022. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Marmint mas lehetosegrol nem tudok. Ezt elfelejtettem leirni.
2022. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a terved?
2022. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Voltam szavazatszámláló. Nem kell külön jegyzőkönyvezni az érvénytelen szavazatot. Az összefirkált/rajzolt szavazólapot úgy tekintettük, mintha be sem dobták volna. Egyik sem jelent extra munkát.
2022. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak ikszeld be az igen és nem rubrikát is, ha érvénytelenül akarsz szavazni. Semmi mást nem kell tenni, ezt viszont igen. Nincs más módja az érvénytelen szavazásnak.
2022. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!