Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a szélsőjobbold...

Magyarországon a szélsőjobboldalnak (pl Mi Hazánk) ma már értelmetlen "cigányterrorra" és "zsidó uralomra" hivatkozva igazolni a saját létezését (ahogy a ma már a süllyesztő felé tartó Jobbik tette anno nagy vehemenciával pártostol/Magyar Gárdástol)?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

Mutass már nekem egy olyan mi hazánkos videót ahol a zsidóságot vegzálják..

Másodrészt a roma demográfiai helyzet problémás,sokkal relevánsabb mint az EU álltal felkapott homoszexuális dolgok mint pl az apás szülés..

2022. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen szánalmas az MHM vergődése csak hogy valahogy összeszedjék azt az 5%-ot. "Állítsuk meg a covid diktatúrát"-tal van teleplakátolva az ország, közbe meg már korlátozások sincsenek. Erre akarták felépíteni a népszerűségüket? Szánalom. Valamelyik képviselőjük már a chemtrail konteó vonatra is felült egy facebook posztban és azzal kampányol. Röhej az egész.


Náluk szerintem még a régi szélsőjobbos Jobbik is komolyabban vehető volt.

Bár az is lehet hogy csak fiatalabb voltam, és még nem szúrtak annyira szemet a széljobber populista baromságaik.

2022. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%

"Mutass már nekem egy olyan mi hazánkos videót ahol a zsidóságot vegzálják.."


Az MHM keménymag tábora, Toroczkai bőrfejű haverjai szinte mind zsidógyűlölő antiszemita, csak ezzel azért nem túl nyerő kampányolni, ezért nem is eröltetik ezt a narratívát.

2022. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
2 És gondolod nem térnek vissza a korlátozások? 🐑
2022. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4%
A fidesz reszben kihuzta a szeket a covid korlatozasok eltorlesevel, de azert nem torolte mindnki emlekezetebol az elmult masfel 2 evet.
2022. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
3 Ezzel az érvel a lyobbik is tele van antiszemita "nácikkal" az ugye nem baj? 😀
2022. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%

Nem szabad zsidozni pont.


De az egész világ antiszemita, még a zsidók is.

2022. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%

https://www.youtube.com/watch?v=iO4Hj9ehvr0


https://www.youtube.com/watch?v=YPh0K2WMcPo


"Az Európai Bíróság kimondta, hogy jogos a hagyományos zsidó, tehát kóser és a muszlim, tehát halal vágás tiltása, mert nyugat-európai hazafias szervezetek szerint ez állatkínzás. "


Ja amúgy a "hazafias szervezeteket" meg biztos a nagy állatvédői indíttatás hajtja, nem a kőkemény antiszemitizmus, iszlamofóbia.

2022. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

"2 És gondolod nem térnek vissza a korlátozások? 🐑"


Majd szólj ha visszatértek, és akkor újra beszélgetünk a témáról.

ja meg vigyázz hogy le ne ess a laposföld széléről.

2022. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
#3 Imádtam a COVID-os videóját, ahol Klaus Schwab wiki oldaláról felolvasta az összes mondatot, amiben szerepelt az, hogy Izrael XD Nem is tudom miért lehet olyan fontos a csávó zsidó származása...
2022. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!