Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak sokan érvénytele...

Miért akarnak sokan érvénytelenül szavazni a gyermekvédelemmel kapcsolatos kérdőíven? Te hogy szavazol? (kizárólag a gyermekvédelemmel kapcsolatban kérdezem)

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Érvényesen
Érvénytelenül
Sehogy, nem szavazok
52 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
93%
Mert egy olyan törvényről kérdezik a véleményünket, amit már egy ideje elfogadtak, a kérdések pedig baromságok. Azt hittem valami kamu kérdőív amikor először láttam...
2022. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
A Fidesz A-t mond, nem egyértelmű, hogy az ellenzékieknek akkor B-t kell mondani?
2022. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy hazug és uszító "népszavazáson" csak az érvénytelen szavazattal tudom kifejezni a véleményemet, hogy nem vagyok hajlandó részt venni ebben a színjátékban.
2022. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Őszintén szólva kit érdekel ez? Már csak napok kérdése és Putyin kilövi ránk a 6000 nukleáris töltetet. Komolyan ilyen LMBTQ fasságon kéne törnöm a fejemet életem utolsó napjaiban? Akinek rongy élete annyit se ér, hogy legalább a végnapokat kihasználja és a szabad levegőn, a barátaival, örömben töltse... azt én mélységesen megvetem.

Felőlem meg aztán azt csinálhatnak magukkal a gyerekek amit akarnak, ha ő pokémon akar lenni legyen pokémon... de mint mondtam ez az egész teljesen irreleváns mivel nincs jövő 2-3 hetünk van max.

2022. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mert szó sincs arról, amit a kérdések sugallnak, uszít, miközben a valódi szexuális felvilagosítás meg hiányzik a tananyagból.

Én ehhez nem asszisztálok, érvénytelen lesz a szavazatom.

2022. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Öblögető sula
2022. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem pedig az a véleményem, hogy állkommentelők mint például az 1-3-és5-ös válaszoló ugyanaz, és nyomja a balib mantrát.
2022. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Mert kb jegesmedve veszély elleni uszítás. Nem valós veszélyt állít be valóságnak. Az igen szavazat viszont kötelezné a mindenkori magyar kormányt erre a nem létező valóság létrehozására.
2022. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Én érvényesen fogok szavazni, mert már elverték rá a pénzt. Egyébként meg f.szságnak tartom, mert bár rühellem az lmtqp-ket, és támogatom a népszavazás intézményét, ez a népszavazás teljesen értelmetlen és a semmiről fog szólni, teljesen fölösleges. Ha rajtam múlna, csak komoly törvénytervezeteket lehetne népszavazás elé vinni.
2022. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolj bele, én most 30 vagyok és én is voltam tini, mint meleg, én is három generációs lengyel-magyar nagycsaládba születtem bele, és óvodáskorom óta voltak jelek arra, hogy meleg vagyok.... de a vallásos nevelés miatt, nem igazán kaptam olyan útmutatást, hogy hogyan is kéne már kamaszként melegségemmel bármit is kezdeni, így mindennek magamnak kellett utána járnom, és senkivel se tudtam erről beszélni... kb érettségi előtt mondtam el... tudod ha erről lett volna bármiféle iskolai tájékoztatás, hogy én normális vagyok, hogy én nem vagyok bűnös, most sok mindenben azt mondom, hogy könnyebb lenne...
2022. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!