Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság szerintetek?

Mi az igazság szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap előkerültek Erdélyből néhány ellenzéki szavazólap. A Romániai rendőrség lezárta a helyszínt nyomoznak.


Az ellenzék azt posztolta, hogy a Fideszaktivisták csaltak->


[link]



Véleményem szerint, ha a Fidesz csalni akart volna, nem hagyott volna nyomokat, és nem félig-meddig megégetett papírokat dobnak ki.


2. Ha így is történt, hogy ennyire pancser is, mi a garancia arra, hogy ott a terepen a építési hulladékok között valaki észrevevegye és eszébe jut hogy ezek szavazólapok, és nem az, hogy otthagyja de még a rendőrt is felhívja?


Annyi itt a véletlen, hogy csak.


2022. ápr. 1. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Az igazság odaát van.
2022. ápr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

ez szerintem is csak provokáció...persze nem fogjuk megtudni melyik oldalról.


ha igazán kreatívak akarunk lenni, még fidesz pártiak is lehettek, akik ahelyett, hogy leadták volna a saját fideszes szavazatukat, inkább beikszelték az ellenzéknek és kidobták félig elégetve, hogy aztán úgy tűnjön, hogy ezzel az ellenzékiek akarnak provokálni.


meredek sztori ez is, de azért valljuk be, elég mocskos ez a kampány már, hogy még az ilyen szarrábonyolított dolgok sem lehetetlenek.

ezt mondjuk én sem hiszem el...valószínűleg tényleg az ellenzék akart ezzel hisztit generálni.

2022. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:
67%

A választást a fidesz bonyolítja, mert ők vannak kormányon.

Bárki tette is, ez kormány felelőssége...

2022. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem valami túlbuzgó troll egyéni akciója lehetett, amivel provokálni akart. Nem hinném hogy ténylegesen bármelyik párt is állna mögötte, ez akármelyiktől irreálisan pancser húzás lenne.
2022. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
82%
Hát, állítólag találtak 13db borítékot névvel és címmel, talán ők elmondják, hogy milyen úton akarták elküldeni, ill kinek adták át a borítékokat. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy megrendezett a helyszín ha a szavazatok megsemmisítése lett volna a cél akkor ez meg is történt volna, ennyire amatőr nem lehet senki. Abba nem mennék bele, hogy melyik oldal próbálta a másikat besározni, sajna mindegyiktől kitelik.
2022. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!