Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ez megtörténne mit tennél?

Ha ez megtörténne mit tennél?

Figyelt kérdés
Nyerne az összefogás, de megfuccsolják vagy a beterjesztésen leszavazzák Márki beiktatását és mondjuk Feri vagy Klári ülne be PM székbe?

#Ellenzék: Semmit, nem zavarna. Engem nem érdekel csak ne az Zorbán #Ellenzék: Mennék tüntetni, hogy nem erre szavaztam, akit tudok mozgosítok #Fidesz:Otthon ülnék mosolyogva ezek megint megcsinálták nekünk a show-t, várom míg megbuknak #Fidesz: Egyből a Kossuth térre, akit tudok viszek magammal
2022. ápr. 1. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább látnám Klárikát, de ezt nem fogják megtenni, mert túl nagy lenne a zavargás, a Fidesz mozgósítana, és mellé állna még az ellenzékből is sokan.
2022. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:
100%
Te rontottad el a szavazást, vagy az oldallal történt valami?
2022. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
Egy ilyenhez az kellene, hogy a DK-nak önmagában legyen 100 mandátuma, viszont ha mindent az ellenzék vinne akkor sem lehetne 66-nál több.
2022. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék, kb. ugyanolyan nézetet vall mindegyik, nyilván a legmegfelelőbbet teszik majd oda.👌
2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy Staroprament, jó hideget.
2022. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is, azzal is, ha nem Viktorta győz, szerintem kukaborogatást rendez Viktorta.
2022. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10:22


Azt Jobbik rendezte 2006.-ban nem? Toro asszem 1 éve kinyögte hogy nem volt a Fidesznek köze hozzá, erre emlékszem valahol írták cikkben.

2022. ápr. 1. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!