Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ellenzék győzne akkor a...

Ha ellenzék győzne akkor a nők othon kell szuljenek ha nem lesz elég pénzük fizetni a kórházra nemde? Azt mondta Marky hogy az nem betegség, nem kell kórházi kezelés

Figyelt kérdés
Jól értem?

2022. ápr. 1. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
10-es hallgasd meg az eredeti, nem összevágott verziót! Azt mondta, hogy Amerikában fizet a biztosító azért, hogy Indiába küldjék az embereket. Nem ő küldene. Egy példát mondott egy történet részeként. Persze a hazugság gyár kreált egy sztorit.
2022. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

Oké, Amerikában fizet a biztosító, hogy Indiába küldjék az embereket.

Most tudom, nem ez a kérdés, de hogy a jó életbe ültetnek fel friss szemműtöttet egy repülőre, 11 ezer méter magasan szállva? Ki is folyik a szeme. (Nekem nyílt már fel seb, egynaposon voltam otthon Magyarországon, és másnap utaztam vissza Angliába repülővel, teljesen átvéreztem, mire leszálltunk, laparos epekő műtét volt.)

Ilyen fasság akkor sem lehet, amit MZP mondott.

Másrészt: Még ha meg is volt vágva az anyag, miért is mondta volna, ha nem pozitív, követendő példaként???

2022. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

"Másrészt: Még ha meg is volt vágva az anyag, miért is mondta volna, ha nem pozitív, követendő példaként???"

Követendő példaként hozta fel, csak nem USA - India, hanem Makó - Szeged távolságban... Ezt akkor mesélte, amikor arról beszélt, hogy sürgősségi ellátásnak és szülészetnek a lehető legtöbb helyen lennie kell, hiszen ezekhez az embereknek minél gyorsabban el kell jutniuk. DE. Speciálisan felszerelt, komoly műtéteket elég, ha néhány regionális kórházban végeznek, hiszen ahhoz kell szakképzett munkaerő és drága felszerelés, amiket nem olyan könnyű mindenhova eljuttatni. Ezért pedig nem kell ilyen kórház Makóra sem, elég ha van Szegeden, és a makóiak oda fel tudnak utazni, ha ilyen komolyabb műtétre lenne szükségük.

ÉS erre hozta fel példaként, hogy az USA-ban sem végeznek olyan műtéteket, ami ritka vagy amire éppen nincs felkészült, tapasztalt személyzet, hanem inkább saját költségen elreptetik az ügyfelet máshova, ahol profi kezelést kaphat.

Ajánlották már előttem, de én is csak azt tudom mondani, nézd meg az egész fórumot, és akkor talán nem hiszel el ennyi baromságot a fidesznek.

2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

#12 Sose hallottál még egészségügyi turizmusról? Például fogászati kezelés miatt elég sokan jönnek az országba, mert repülővel és szállással is olcsóbb, mint külföldön.

Még ezzel kapcsolatos egyetemi szakok is vannak.

[link]

[link]

2022. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

Oké, nem vagyok fogyatékos, szóval nem kell még 25 féle szemszögből megvilágítva leírnotok.

Én kérek elnézést, amiért leakadok ott, hogy friss szemműtöttet reptetne repülővel. Illetve nem ő reptetne, de ezt a példát hozta fal USA-India viszonylatában.

Vagy, hülye volt a példája, és hülyeséget beszélt, mint mindig.

2022. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8%

Szóval hogy érthető legyek, BÁRMIT felhozhatott volna USA-India példával, a csípőprotézis műtéttől kezdve a fogászati műtétig. De szemműtétet pont hogy nem.

EZÉRT idióta és ezért hiteltelen a szememben, mert nem gondolkodik.

2022. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!