Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha vasárnap a népszavazáson...

Ha vasárnap a népszavazáson érvénytelenül szavaznék, azt hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Mindkét karikába X-eljek, vagy pl valahova random helyre X-eljek a szavazólapon?


Melyiket nem tudják utólag érvényessé elcsalni úgymond? Gondolom ha bárhova ikszelek kintre, attól még egy lelkes szavazóbiztos később behúzhat egy érvényes X-et, nem?



2022. ápr. 1. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

Dehogy vagy te szavazatszámláló. Akkor tudnád,hogy nem lehet betenni plusz lapot, mert minden egyes lappal el kell számolni jegyzőkönyv szinten.


Hogy lehetnek emberek ennyire ostobák?


Gondolom a koronavírus is náthának hiszitek és az oltástól is meg lehet halni, eltaláltam?

2022. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Minden körbe (vagyis az igen és a nem opcióhoz is) X-et kell tenni az érvénytelen szavazthoz.


[link]

2022. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
hagy üresen. Majd az ellenzéki "számláló" csinál belőle ellenzéki szavazatot.
2022. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Az ellenzéki számláló érvénytelen népszavazást akar, nem pedig válaszolni ostoba kérdésre bárhogy, amivel legitimálná a népszavazást.


11#

Valóban el kell számolni minden lappal, de ahogyan láttuk, a kormány kezében minden eszköz megvan a csaláshoz. Vagyis a hiányzó szavazólapokat akár pótolhatják is néhány "véletlenül megmaradt" szavazólappal. Persze ha abban a körben nincs ellenzéki szavazatszámláló kolléga.


www.ervenytelenul.hu

2022. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem lehet pótolni a szavazólapokat, mivel nincs megmaradt szavazólap. Mit nem értesz ezen? A szavazatszamlalok függetlenek, a delegáltaknak meg semmi jogkoruk nincs, nem mellesleg az elnök az állásával fizet minden hibáért
2022. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

15#

30 éve vagyok szavazatszámláló bizottsági tag. Soha semmi probléma nem volt, mindig stimmelt.

De most a Fidesz léte a tét, mindenféle csalásra fel kell készülnünk, arra is, hogy plusz szavazólapokat fognak becsempészni utólag. Értem én, hogy ilyen nincs, de amíg a nyomdát ők irányítják, addig készülni kell rá.

Förstéhen?

2022. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a nyomdát is xd mert a nyomdanak oly sok köze van a szavazókörökben történő dolgokhoz :D
2022. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!