Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen emberek azok, akik egy...

Humor Herold kérdése:

Milyen emberek azok, akik egy háborút választási kampányként használnak?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalra igaz ez.Már hetek óta megy a kampányolás ez ügyben.

Pontosabban az megy hogy kiabálja mindegyik oldal a magáét és mikor úgy érzi a másik hangosabb, akkor a bíróhoz fordul a néphez és erőltetetten erőszakosan próbálja megmagyarázni hogy neki van igaza.Mint mikor két jóllakott óvodás egymásnak esik az ovi udvarán,és mikor az óvónéni szétválasztja őket, akkor mindegyik bőgve próbálja bizonygatni az igazát!

És ilyenekre szavazzunk?!



2022. ápr. 1. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Én nem szavazom.👍
2022. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Orbán. Az egy megrözgött elmebeteg.
2022. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Azt elég nehéz elképzelni, hogy egy szomszédban dúló háború ne hasson ki a kampányra.
2022. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy a 3# as írta...de szerintem a Fidesz sokkal jobban jött ki ebből... köszönhetően Monkey-Zay Péter ismételten elhamarkodott és meggondolatlan össze vissza nyilatkozatai miatt.
2022. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérbeli politikus.
2022. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát a hatalomért bármit. Hatalom minden áron...ezt a szlogent még egy kampányban sem hallottam :)
2022. ápr. 1. 18:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!