Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az értelmiség nem támogatja...

Ha az értelmiség nem támogatja a Fideszt, akkor, hogy Budapesten csak az éretlmiség által lakott budai választókerületben várható "csata"?

Figyelt kérdés
A munkás pesti kerületekben nem várható csata, simán viszi az összefogás 10-20%-kal öket, de viszont a budai oldalon mégha vissza is az ellenzék az egyéni mandátumokat, akkor is szoros eredmény várható, de még fideszes egyéni mandátumot sem lehet kizárni.

2022. ápr. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
A panelparaszt miért tartja magát felsőbbrendűnek egyáltalán.
2022. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Buda már rég nem "elit környék", ez csak régen ragadt rá hogy az, és azóta is ez van a köztudatban, holott rengeteg aljanép és egyre több cigány is lakik ott.

Ez kb. olyan mint Borsodról is elterjedt annak idején mindenféle rossz, régebben ennek volt is valóság alapja, most meg már bőven megvan egy átlag magyar megye fejlettségben. De a köztudatban még mindig megmaradtak a sztereotípiák.

2022. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Természetesen van jobboldali értelmiségi is, azért.
2022. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
Azt szokták mondani a pálinkára, hogy ha lenne pálinkám, akkor már nem lenne. Na ilyen az az értelmiségi is, aki a fideszre szavazna: ha egy értelmiségi a fideszre szavaz, az nem értelmiségi.
2022. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, az önkormányzati választásoknál úgy tűnt hogy ott is bukott. Szerintem azóta nem sokat javult a hangulat irántuk; én legalábbis úgy tapasztaltam. A jelöltjeik se lettek jobbak.
2022. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Budapesten sehol nem lesz csata, az ellenzék az összes körzetet 5 százaléknál nagyobb különbséggel fogja megnyerni, erre bárkivel bármiben fogadnék.
2022. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!