Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy Magyarország...

Lehetséges, hogy Magyarország kilép az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
A közelmúltban a tisztánlátó Zulia Magyarország kilépését jósolta az Európai Unióból. Ön szerint érdemes hinni ebben a jóslatban?

2022. ápr. 1. 21:45
1 2 3
 21/24 MolotovPunk ***** válasza:
Még az angolok is megérezték a Brexit kilépés következményeit. Akkor gondolod a magyar gazdaság nem érezné meg? Hiába dobálózol itt számokkal, ez nem sokat jelent. Főleg, hogy most ismét válság lesz. A szemellenzőt néha vedd azért le. Továbbá magadat minősítetted azzal, hogy söpredéknek nevezted azokat, akik másképp gondolkodnak, mint te. Diplomád se hiszem, hogy lenne, vagy legalábbis nem túl sokat érhet.
2022. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
BME mérnökinfót végeztem,mellette van egy Corvinus közgazdász.. Hát igen,ezek biztos nem érnek semmit...
2022. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Szerintem senkit sem érdekel ez. Ne "sztárold" magad.
2022. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem sztárolom,csak a 21-es aluliskolázott kérdező ledegradált..S a személyeskedést tiltja a szabályzat..Jelentem is
2022. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!