Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mihez kezdetek a...

Ellenzékiek, mihez kezdetek a holnapi választási vereség után?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 07:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
10:az pl. nem probléma szerinted, hogy ha Orbán kinevez valakit politikai ellenfélnek, akkor hirtelen kiszállnak hozzá mindenféle hatóságok és zaklatni kezdik. Ez hogyan hat a jogbiztonságra?
2022. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11

Nekem nem okoz gondot. De eddig még senki ellen nem indult politikai alapú bírósági eljárás és nem került emiatt börtönbe. Ezeket az "ellenfeleket" többnyire a NAV kereste föl.

Inkább azon szoktam elképedni, hogy akadnak, akik egy-egy embert képesek az állami gépezet veszélyes ellenfelének gondolni, s hogy pont emiatt vegzálnák őket. Régen valóban így gondolták, hogy egy ember képes a népköztársaság államrendjét megdönteni.

2022. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%

Azért azt még hozzáfűzném, hogy a népköztársaság államrendje megdöntésének kísérlete miatt halálos volt az ítélet, amit többségében végre is hajtottak.

Képzeld el, hogyan bírna valaki is államrendet megdönteni az államhatalmi erőszakszervezetek és állami igazságszolgáltatói rendszer ellenében?

2022. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Választási csalást emlegetve hőzöngenek egy darabig, aztán folytatják amit eddig csináltak.
2022. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

A holnapi fideszes választási vereség után mit csinálok majd?


Pezsgőt bontok!

2022. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Ez csak ma opció neked.

2022. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.

15-ös! Te pl mit csinálsz, ha a Fidesz nyer?

Nekem egyébként mindegy ki nyer. Elmegyek szavazni, de bármelyik jó lesz (jó lesz=ugyanolyan sz*r, bohócok gyülekezete)

2022. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó mondja jól.

Mind1 lenne ha rájuk szavaznánk.


https://www.youtube.com/watch?v=zogb9j4xr5M

2022. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nos a választásoknak vége... Szerintem bejött a jóslat.
2022. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-ös!

Mi a helyzet, mit csinálsz most?

2022. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!