Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, mihez kezdetek a...

Ellenzékiek, mihez kezdetek a holnapi választási vereség után?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 07:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Sírva lefekszenek az ágyra.
2022. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, ha ilyen kretén nép vagyunk, akkor meg is éredemeljük.
2022. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Bontok egy sört, és a tenyerem dörzsölve végignézem ahogy a következő 4 évben a Fidesz kieszi a bilit amit most alaposan tele sz.rt.
2022. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%

3.

Tévedsz te , mert neked és a többinek kell azt a bilit vigyorogva kienni.

2022. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

A tragikus az, hogy a fideszesek tapsolnak annak, hogy ráteszik a jármot a nyakukra, és nincsenek ennek tudatában.


Semmiképpen nem jó az országnak, a demokráciának, ha egyetlen pártnak ekkora túlhatalma van, és így átszövi az országot, mint a polip.

2022. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Kiröhögöm a sok fideszbirkát.
2022. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4.


Tévedsz, nekem biztos nem kell kienni, mert a választás eredményétől függetlenül külföldön folytatom az életem a családommal.

3-as voltam

2022. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ők semmi különöset. Ellenben Viktorta, ha nem neki kedvező eredményt kap, fog-e a csűrhével kukát borogattatni?
2022. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Hogy lehetsz ilyen magabiztos, kérdező?


Leszögezném, kisebb rossz alapon a fideszre fogok szavazni, de tartok tőle, hogy az ellenzék fog nyerni.

2022. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

5:

Elgondolkodtattál ezzel a járommal, mi rosszat okoz nekem a Fidesz és személy szerint Orbán Viktor?

A demokráciámat nem érinti, bármikor bírok ellenzéki híroldalakat olvasni, hallgatni a Klubrádiót (interneten), nem kell a vállalati négyszög (párt, kisz, szakszervezet, gazdasági vezető) javaslata és meghívólevél nyugati országok meglátogatásához, munkahelyemen nem készítenek a pártközpont részére hangulatjelentést és senki nem figyel meg, politikai megnyilvánulásaim miatt nem helyeznek rendőri felügyelet alá (igaz, nem járok tüntetésekre, még békemenetre se), hirtelenjében ennyi jut eszembe.

Orbán Viktorral személyesen még sose találkoztam, így nem tudom, hogyan viselkedne velem szemben.

Ez a túlhatalom meglátásom szerint nem okoz végeláthatatlan parlamenti vitákat, az ország épül, beépült a Felvonulási tér is, sajnos ipari gyárakat csak külföldiek indítanak, ehhez nincs tőkeerős magyar és sajnos világpiacon keresett termékünk se. Illetve.

Azért akad, amiben világelsők vagyunk, és ráadásul ezek a magyarok Magyarországon dolgoznak. Nézzed csak:

[link]

2022. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!