Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Szájer József nem nézett...

Ha Szájer József nem nézett volna gyermekkorában fejlődését befolyásoló szexuális médiatartalmakat, akkor nem vett volna részt 25 fős meleg-orgián?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

A Kádár-rendszerben erősen tabu volt a másság, semmi ilyen médiatartalom nem volt, csak hétfő esténként a szokásos kormánypropaganda.

Ez is ismét bizonyítja hogy nem az ilyen tartalmak hatnak ki a szexuális irányultságra.

2022. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért az elvtársak között gyakori volt a férfiak közti szájrapuszi.
2022. ápr. 2. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem nézett,csak diafilmet,meséset.Közben háborgatta Soros.
2022. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad a napom, köszönöm. :)
2022. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én már dugtam Szájerrel. Nagyon gyengéd és egyben alázatos volt, amikor csináltam neki ugye púzóba. Igen tiszta, ápolt, kellemes homoszexuális férfi, nagyon ajánlom más melegeknek is, hogy próbálják ki, intelligens, jó társaság, nagyon jó az orálban és jól csinálja és engedi is
2022. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

#5

Amennyire tudom Szájer aktív, szóval legfeljebb ő csinálta neked.

2022. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkávb arrol beszélnék minek házasodot meg ha meleg meg csinált gyereket?Gondolom utána lett meleg nem születéstöl ami durva mert akkor ez propaganda kérdése.Ha meg nem akkor beteges hazudozo ami megint ijesztö hogy, ilyen ember vezetö pozicioba kerül akit még ki is tüntetnek
2022. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg végkieligitést is kapot igy szerezik a magyarokat aki meg dolgozot annak nyugdija sincs jővben meg nyugdij se lesz.
2022. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!