Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyerne az összefogás, ti...

Ha nyerne az összefogás, ti is kíváncsian néznétek másnap a köztévét?

Figyelt kérdés
Jelenleg a köztévé bármit mond (hírek stb) Mindent úgy fogalmaznak meg, vagy kozmetikáznak át hogy az a kormánynak kedvezzen. Ezért én nagyon kíváncsian nézném hogy mi történne a köztévével ha az ellenzék nyerne. :D
2022. ápr. 2. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Bármi is fog történni a köztévével, az nem másnap fog történni
2022. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, de szerintem igen hamar váltanának. Valószínűleg nem másnap, de igen gyorsan. Az M1 mindig az aktuális kormány felé húzott. Az utóbbi időben ez eldurvult, de szerintem pontosan tudnák az ott dolgozók, hogy másnaptól mit kell írni, ha meg akarják tartani az állásukat, etikai problémáik eddig sem voltak, gyanítom hétfőtől sem lennének.
2022. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 héten belül fokozatosan érzékelhető lenne a változás.Gyakorlatilag megfordított előjellel lenne ugyanaz, ami most van.De a becsületes összefogás ebben nem találna kifogásolnivalót, hiszen eddig sem maga média helyzete zavarta őket, hanem az, hogy őket nem engedik lopni.
2022. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez most újabb négy évig nem fog kiderülni.
2022. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!