Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes holnap ellenzékiként...

Érdemes holnap ellenzékiként Orbánra szavazni, hogy ha nyer, láthassuk bukását, majd felelősségre vonását?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
nem érdemes
2022. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én benne vagyok, csak nehogy elszamitsd magad.
2022. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Igen, szavazz a Fideszre!
2022. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi ebben a logika? Ha nyer, hogy fog elbukni?
2022. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Orbánra mindig érdemes szavazni.
2022. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem erdemes, ugyanis hitelekbol barmeddig kepes lesz a sajat szavazo taboranak a joletenek valamilyen szintu fenttartasa, illetveminden problemat amit nem sikerul hitelekbol megoldani rafognak a haborura Sorosra, a hiveik meg el is fogjak hinni nekik.
2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha 0rbán hatalmon marad, újabb hiteleket fog felvenni, ami a jelenlegi problémákat áthelyezi 4 év múlvára. Nyilván ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, úgyhogy két lehetőség van;

-0rbán megbukik 4 év múlva, ő boldogan fogja élni nyugdíjas éveit, mi pedig takaríthatjuk a szart utána.

-0rbán menet közben rájön, hogy mégiscsak a Szovjetunióhoz kellene csatlakozni.

Szerintem az a legjobb eset, ha MOST eltakarítjuk, így legalább nyerünk magunknak 4 évet, hogy újjá tudjuk építeni az országot.

2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet csak egy fideszes troll allithat, ha megnezed az elottem valaszolokat eleg vilagos a szazalekukbol.
2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!