Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazáshoz magaddal kell...

Szavazáshoz magaddal kell vinni azt a lapot amin engedélyezték az átjelentkezést?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy benne van-e valamilyen rendszerben vagy jobb ha magammal viszem kinyomtatva.

Bocsánat ha hülyeség, első szavazásom lesz és ez nem tiszta.


2022. ápr. 2. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, de jobb ha viszed.
2022. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, de jobb, ha nálad van és nem kell, mint ha kellene, de nincs nálad.
2022. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha viszed. Azon van rajta minden információ.

Egyébként nem kötelező.

2022. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:


Helyesbítek: nem kell vinned.


Én is delegált vagyok, és megnéztem a "kisokost". Ha nem vagy a listán, nem fogsz ott szavazni és kész.

2022. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaah, akkor ezek szerint van egy lista, ahol fent vannak azok nevei akik oda jelentkeztek át?

Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!

2022. ápr. 2. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az átjelentkezettek. Mindenki.
2022. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy listájuk az összes névvel, akik szavazásra jogosultak az adott körzetben. Az az első, hogy odamész és igazolod magad, az illető pedig kikeresi a neved a listából és bejelöli, hogy ott voltál, így nem tudsz kétszer szavazni.

A #4-es azt mondja, hogy átjelentkezéskor te automatikusan bekerülsz ebbe a listába. Viszont ha jól értem, akkor ha nem vagy fent ezen a listán, akkor ha van nálad papír, ha nincs, nem fognak engedni szavazni. Hogy ilyenkor mi a teendő azt nem tudom, de hátha valaki jobban értesült, biztos érdekli a kérdezőt is :D

2022. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-nek:


Tehetetlen.


És felelősségre sem lesz vonva senki.

2022. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt tudtam hogy van egy lista mindenki nevével akik ott szavazhatnak csak azt hittem, hogy van egy külön lista is csak azok számára akik oda átjelentkeztek.

2022. ápr. 2. 20:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!