Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Donáth Anna...

Szerintetek is Donáth Anna vitte el eddig az EP-jelti vitát a Partizánban?

Figyelt kérdés
Keméns volt az is, amikor Torockait lelaposhívőzte. Mondjuk igaza van, hiszen a Mi Hazánk hívők rettegnek az oltástól, valamint félnek a bankkártyáktól is. Szerintetek igaza volt?

máj. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A lapos föld meg a bankkártya mellett van azért különbség.

Kanadában szó nélkül letiltották a a kártyáját bárkinek.

máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyorsan beszélt és túl hosszan. Politikusi beszéd volt. Az megmaradt, hogy sikerült a dollárt és eurót összekeverni, ha már dollárbaloldali. Az MKKP és Toroczkai volt a legérthetőbb, de ők vérszegények voltak. Nekem kicsit csalódás volt az egész.
máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csalódás volt, de legalább rövidebb, mint számítottam. Ha muszáj választani, akkor a négy rossz közül most a Momentum, Donáth Anna volt a legkisebb rossz. Ha MP nem megy el a köztévébe sem meg sehova sem vitázni, akkor lehet meggondolom, hogy a Momentumra szavazzak. Korábban, MP megjelenése előtt a Kutyákra akartam szavazni, de a mai teljesítménye a csajnak szánalmas volt. Őt én biztos nem juttatom ki.
máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Toroczkai folyamatosan azt sulykolta, hogy így a globalisták, úgy a globalisták. A mélypont az volt, amikor relativizálta a klímaváltozást.


Dobrev idegesítően sokat orbánozott, illetve az is gáz, hogy mindig azzal jött, hogy majd az egységes Európa megoldja.


Donáthot sokszor az érzelmei elragadták, ami nem jó egy profi politikus esetében. A laposföldes beszólása szimplán gyerekes volt.


Le Marietta volt a legerőtlenebb. Legtöbbször a saját idejét sem beszélte végig, annyira nem volt mondanivalója.

máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Le Marietta szerintem is gyenge volt. Sokat gondolkodtam a kutyákon, de biztos bem szavazok rájuk ezek után.
máj. 17. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem úgy tűnik a vita alapján, hogy teljesen jogosan hagyta ki mp és Deutsch. Az 5%-os pártok mind kiesnek, a dk 1-2 helyért küzd.
máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!