Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok igazságtalannak,...

Nem tartjátok igazságtalannak, hogy az ellenzék győzelme után a két bites krumplis fideszes szavazók élete is jobb lesz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartod igazságtalannak, hogy a fidesz győzelme után az agyhalott ellenzéki szavazók élete is jobb lesz?
2022. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi, azok el lesznek foglalva azzal, hogy kövessék híven Vezírüket a különböző kukaborogatós rendezvényeikre.
2022. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, amennyire a DK-s nyugdíjasok is elfogatták a 13. havit, ill. az ellenzékre szavazó családosok a CSOK-ot és az adókedvezményt, továbbá az adóvisszatérítést.
2022. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egybitesre gondoltál. Szerintem sokkal szomorúbb, hogy az emberek jó része még mindig azt hiszi, ha az ő pártja kerül az élre varázsütésre hipphopp minden csodás lesz és neki semmit sem kelk csinálni a továbbiakban csak inni a kis sörét otthon.
2022. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*elfogadták
2022. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha te a lopást támogatod, akkor csak szánni tudlak.
2022. ápr. 3. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És már kezdődik is a személyeskedés. :)
2022. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt a fideszed csinálja a folyamatos gyűlöletkeltéssel.
2022. ápr. 3. 08:17
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Hol olvasta, hogy fideszes vagyok? Látja ez sokkal jobb példa az egybites gondolkodásra, ami azt jelenti az ember csak feketét és fehéret lát. Nem tudja árnyalni a dolgokat. Attól hogy valaki nem ért egyet abban, hogyha bárki a kormány élére kerül akkor majd az egész országban mindenkinek jobb lesz egyáltalán nem jelenti azt, hogy fideszes vagy ellenzéki vagy épp kutyapártos.


De én személyeskedésbe nem megyek bele. Legyen szép napja mindenkinek, döntsön felelősségteljesen és tisztelje embertársait.

2022. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!