Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz a KDNP új törvénytervezet...

Igaz a KDNP új törvénytervezete, hogy vénykötelessé teszik az óvszert és fog.gátlót, lengyel abortusztilalmat vezetnek be, online rendszerben nyilvántartják ki vett védekezőeszközt?

Figyelt kérdés
Ez most halál komolyan terjed az interneten, nem akartam elhinni, amikor láttam. Remélem nem igaz, bár már csatlakozott a Fidesz a lengyel sírószobás kampányszervezethez,úgyhogy talán igaz is lehet...

2022. ápr. 3. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt el tudom képzelni, de azt azért tudni kell, hogy rengeteg tervezet van, amiből végül nem lesz törvény.

Megjegyzés: a fogamzásgátló tabletták eddig is vénykötelesek voltak.

2022. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
már lejött róla cikk, állítólag nem igaz, szóval valszeg az éjszaka megszavazzák 2/3-dal
2022. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oldfire ***** válasza:
67%

Sajnos diktatúrában ez jellemző. Csak a gyermek "csinálás" lehet a fő hangsúly. Fogy a népesség, halálozások, kitelepülések, stb. Mutatni kell a nagyvilágnak: minden

jó, minden szép. Eltudom képzelni. Ti akartátok. Ezeket àt kellett volna gondolni, hova teszitek az X-et

2022. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Maximum rendelsz gumit a netről, problem solved.
2022. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!