Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véletlenül a Fideszre szavazta...

Véletlenül a Fideszre szavaztam az összefogás helyett van valami lehetőség hogy utólag módosítsam?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 10:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szavazaton fog múlni, AKKOR TE LESZEL A HIBÁS!! :D


Ellenkező esetben hogy ezt most elrontottad, kb semmin nem fog változtatni.

2022. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerűen megoldhatod a problémát. Kimész a választási helyiség elé és aki be akar menni, attól megkérdezed, hogy kire akar szavazni. Ha valaki fideszre, akkor elmondod neki, hogy te elronottad és véletlenül szavaztál a fideszre, lényegében helyette, majd megkéred, hogy az igazságosság jegyében ő meg szavazzon az ellenzékre. A kérdés pedig meg lesz oldva és mindenki jót nevet a végén.
2022. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Természetes visszamehetsz szólni nem gond. Én már harmadszor megyek ma. Először az összefogásra szavaztam véketlenül. Utána meg a Mi hazánkra. Hát mondom ezt nem hiszem el. Ujjlenyomat alapján visszakeresik a borítékodat és szavazhatsz újra. Jut eszembe véletlen négy igennel szavaztam. Na mehetek vissza.
2022. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
Véletlenek pedig nincsenek....
2022. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

4 éve (?) egy bácsi bedobta a. személyijét is.

A szabály az szabály, az urnát nem lehet kinyitni.

A bácsi is este kapta vissza az igazolványt.

Ez van, így jártál.

2022. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Köszönjük szépen
2022. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%
#25 ilyen volt nálunk is, másnap bejött érte a hivatalba.
2022. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
#22: Különbösen mi.
2022. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Dzsoki ***** válasza:
100%
Mi történt? Adva van egy szavazólap. Leírva,hogy mely párt vagy szövetség,logoval együtt. Hogy lehet ezt benézni? Amennyiben mégis,akkor szólsz és adnak másikat,jegyzőkönyv felvétele mellett. Vagyis,nem szóltál a helyszínen,de ide kiírod. Az egész történet,nem életszerű,bár akár igaz is lehet. Ettől még,nekem komoly fenntartásaim vannak,hogy igaz lenne!
2022. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!