Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehet jobban bojkottálni...

Mivel lehet jobban bojkottálni a gyermekvédelmi népszavazást azzal hogy nem megyek el szavazni rá vagy azzal hogy behúzom mind a kettőre a nemet?

Figyelt kérdés
Szavazni biztos nem megyek el pártra mert mind a kettő borzalmas, viszont meleg férfiként ezt az undorító népszavazást teljes egészében bojkottálni szeretném, nem tudom melyik a jobb ha nem megyek el rá vagy ha mind a kettőre nemet húzok
2022. ápr. 3. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mindkettőre húzz nemet, hanem a mind a négyre! Ezzel fogod a legjobban bojkottálni.
2022. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Deff ***** válasza:
75%
Szerintem az érvénytelen a legjobb, mert akkor a statisztikában benne van, hogy hányan nem értettek egyet a kérdéssel sem. am van azon a kettőn túl még 4 lista is, úgyhogy azokra is megérheti szavazni. Protest szavazatnak a MKKP-t tudom mondjuk javasolni.
2022. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Én összefirkáltam a gyerekvédelmis papírt. Még oda is írtam, hogy: "Hülye kérdésre, hülye válasz".

Szavazz a Kutyapártra, ha nem jön be a többi párt.

2022. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Deff ***** válasza:
66%
Ja is igen népszavazáson az összes karikába x-elj.
2022. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem vállald fel, hogy te támogatod azokat a dolgokat, nem kell félrebeszélni.
2022. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Indíts népszavazást a gyermekvédelmi törvény ellen.
2022. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Menj el szavazni,hiába nem értesz egyet egyik párttal se, de akkor úgy szavazz, melyik kormányban éreznéd magad jól, biztonságban melegként. Dönt a józan eszed szerint és szavazz! ez mindenki érdeke. A népszavazást meg inkább két x-et tegyél, mert ha nem méssz el, vagy üresen bedobod, lehet aláírják helyetted és beikszelnek valamit. A kitöltött íveket már nehezebb hamisítani, mint a meglévőket. Tégy a választási csalások ellen is. Szavazz
2022. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Hülye kérdésre, hülye válasz

Desmond csodálatos, te is ilyen gyerekeket akarsz Magyarországra ezek szerint.

2022. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Érdemes állást foglalni. Ha támogatod, akkor úgy, ha nem, akkor meg úgy. Ez a nem szavazok érvényesen dolog annyira ovis.
2022. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha elmész, és érvénytelenül szavazol. Így tudod csak biztosítani, hogy ne történjen visszaélés, és hogy lássák a véleményed.


Amire figyelj:

- MINDEN karikába rakj X-et vagy + jelet, de csak is ezeket, SEMMI MÁST!

- Alapvetően ez egy választás, szóval a szavazólapokat mindenképp megkapod. Itt is alkalmazd a fenti szabályt, ha érvénytelenül szeretnél szavazni.

2022. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!