Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye megint Orbán fog nyerni?

Ugye megint Orbán fog nyerni?

Figyelt kérdés
Legalább ha nem is ő semmiképp sem a Márki Zay Péter. Mert az tényleg egyenlő lenne az ország halálra itélésével!

2022. ápr. 3. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha orbán nyer akkor reméljük hamar megdöglik.
2022. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Emberek most komolyan azért gondolkodjatok már. Okés, Orbán is csinált alja dolgokat. És megertem, hogy sokan utálják én is köztük vagyok még most is valamennyire. Ezért is kérdeztem azt, hogy valaki Toroczkaira szavaz e?! Viszont akárhogy is nézzük Orbán bőven tesz még jót is az országban pl nem küld Ukrajnába fegyvereket, katonákat. Nem engedi be a migransokat a 25 év alatti tiniknek kedvez, stb!
2022. ápr. 3. 18:44
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

#12

Ez mind jól hangzik, csak kár hogy Putyin parancsára teszi ezt a te Viktorod

2022. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 Okes akkor menj el és szavaz MZP-re ha ennyire buta vagy. És akkor majd meglatod mi lesz, hogyha pár hónap múlva az Oroszok Magyarországot fogják meg ostromolni. Legalább Orbánnak köszönhetően Putyinnak nem vagyunk célpont. És a Natonak sem vagyunk az mivel NATO tagállam vagyunk így akár ha kitor a 3. Világháború esélyünk lehet kimaradni belőle. Mivel nem mindegy, hogy olyan elnök van hatalmon aki a NATO érdekeit nézi vagy egy hazafi mint amilyen Orbán is. Még ha néha hazudik is. A képviselő szavazasnal oda tettem az X-et a Mi hazánkra. Viszont az elnöki szavazasnal Orbánra szavaztam azért, hogy MZP ne kerulhessen hatalomra. De azért Toroczkaiék bekeruljenek a parlamentbe.
2022. ápr. 3. 19:37
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Későn mondod, én már reggel szavaztam MZP-re. Amúgy meg a te oroszaid fosnak a Natotól, mert tudják hogy két nap alatt be lennének csicskítva

2022. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha Oroszország és Kína össze fognak akkor azok 2-en szetbasszák az egész Natot meg mindenkit.
2022. ápr. 3. 19:51
 17/19 Wittwer Monika ***** válasza:
Wer Orbán viktor schlecht schreiben alle Sau Banden
2022. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Oroszországot Ukrajna elintézi egyedül. A Natonak alig marad valami, csak egy kis kína
2022. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 Te normális vagy?
2022. ápr. 3. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!