Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lennék most ellenzéki....

Nem lennék most ellenzéki. Mivel magyarázzátok, hogy úgy néz ki, az ellenzéki összeomlás ilyen rosszul szerepelt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Azzal, hogy a feldolgozás még nem 100%-os...?
2022. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
A keleti szomszédunkhoz és a háborúhoz való rossz hozzáállásuk.
2022. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Sötétség. Ahol nagyobb számban koncentrálódnak a tanult emberek, ott nem tud győzni a félázsiai vezetőnk.
2022. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Hatott az agymosás, sajnos el kell fogadni hogy ez van, egyhamar itt kormányváltás nem lesz. Én elengedtem, elfogadom, az előző 12 évet is kibírtuk, ezután is kifogjuk.
2022. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Csal a csúnya Orbán, mi máss?
2022. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Úgy néz ki ennyi évvel a rendszerváltás után még mindig az autoriter keleti típusú diktatúrák felé húzunk. Mondanám hogy meg vagyok lepve de sajna nem...
2022. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy halad előre a feldolgozás nem úgy látszik mintha annyira jönne fel az ellenzék...
2022. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Az egyik fő oka pont az a lenéző stílus, ahogy a 4. is ír. Az ellenzék jó volna ha felfogná végre, hogy Budapesttel nem lehet választás nyerni és a vidékiek le sötét bunkózása helyett talán megpróbálhatná emberszámba venni és meggyőzni őket.

A másik ok Gyurcsány. Az emberek egy jelentős része szívesen szavazna másra, ha az a más egy normális alternatíva lenne, nem egy bukott politikus. Már régen el kellett volna takarodnia a közéletből mert ez így csak a FIDESZ-nek magas labda.

2022. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

"Az egyik fő oka pont az a lenéző stílus, ahogy a 4. is ír. Az ellenzék jó volna ha felfogná végre, hogy Budapesttel nem lehet választás nyerni és a vidékiek le sötét bunkózása helyett talán megpróbálhatná emberszámba venni és meggyőzni őket."

#9 Az, hogy Bp-n és a nagyobb városokban a legtöbb a tanult ember, a kis településeken pedig a legkevesebb, nem ellenzéki lenézés, hanem szimpla tény. És ezeken a településeken győz legnagyobbat a Fidesz, itt működik legjobban a kormánypropaganda és a jókor behúzott rezsi-alamizsnák. Értem én, hogy nem esik jól szembesülni vele, de ettől még így van.

2022. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

"helyett talán megpróbálhatná emberszámba venni és meggyőzni őket."


Miért a Fidesz talán ezzel nyert? Hogy a csürhének miniferivel, meg kisgrofoval meg győzikével kampányolt? Mellesleg vidéki vagyok, de érdekes, én ezeket a vélt sértegetéseket nem vettem magamra... Lehet azért mert nem éreztem megszólítva magam általuk. Tudod, akinek nem inge...

2022. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!