Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kérdőjelezhető meg a...

Nem kérdőjelezhető meg a nyugati liberális finanszírozta média megléte?

Figyelt kérdés

"Soros Gyuribácsi legrosszabb befektetése a magyar ellenzéki média. 12 éve csak viszi a pénzt!" Hogy klasszikustól idézzek...


Én már régóta mondom, hogy kártékony ez a kormányt túlzottan kritikusan, a jó dolgokat elhallgató, kiforgató a negatív dolgokat felnagyító a szavazóit ledegradáló politikai újsáégírás, ami valljuk be ALTERNATÍV UNIVERZUMBA juttatja az olvasóit. Miért jó ez? Miért nem kell független, objektív média, aki elmondja hitelesen a híreket amennyire lehet függetlenül?



2022. ápr. 3. 23:12
A kérdező szavazást indított:
igen. Ennek az elfogult liberális médiának nincs értelme, mennie kellene
talán, úgysem lesz változás
Nem. Jó ez a média. Az alternatív valóság megnyugtató
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Kártékony? Onnan lehet valós híreket kapni, amiket a fideszmédia elhallgat.
2022. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elfogultság kártékony. Miért nem lehetne normális média? Miért kell gyűlölködni? Nem értem. Ez visszafelé sült el meglátjátok most%
2022. ápr. 3. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a putini propaganda kérdőjelezhető meg amiből pl. a magyar köztv meg a hírtv táplálkozik. De az nagyon.
2022. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehát ami a fidesz kezében van média ott csak mehet le amit a fidesz megenged semmi más. AZ a jó megoldás h csak azt adhatják le amit a kormány megenged? :D
2022. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne:ATV, RTL klub
2022. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Főleg az RTL liberálfasiszta média. Ott az ellenzéket szidták akár egyszer is? Na ugye, hogy nem?
2022. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!