Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire húzta...

Szerintetek mennyire húzta vissza az ellenzéket hogy a képbe volt Dobrev K. és férje Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Ömlött a soha többé baloldal, Gyurcsány, ha megint ők nyernek megint, ugyanaz lesz stb. Ez nagy érvelés volt a Fidesznek. Ha nélkülük ment volna az egész több sikerük lenne? Mit gondoltok?

2022. ápr. 3. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy nagyon fontos kérdés, köszönöm, hogy föltetted, kérdező!


4-esnek van igaza, hiába van lepontozva.


Én átnéztem szűkebb pátriám választókerületi eredményeit 50-60%-os feldolgozottságnál.

Egyrészt persze mindenhol a fideszes vezet, de nem egyforma arányban.

És az rajzolódott ki, hogy ahol az Összefogás DK-s jelöltet indított, ott tudta legjobban megközelíteni a fideszes jelöltet. A jobbikos jelölt volt a következő, és a többiek lényegesen rosszabbul. Volt egy MSZP-s jelölt is, akinek a választókerületében a fideszes egymagában a voksok kb. háromnegyedét besöpörte.

Tehát az ellenzéki (nem mi hazánkos) beállítottságú emberek nem utasítják el nagyon a DK-t, sőt az a legszimpatikusabb. Nincs bennük kifejezetten Gyurcsány-utálat, ez csak a fideszesekben van.


Természetesen az ország egészét nem néztem át ilyen szempontból.

2022. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

7.

Nem szégyen ez igy volt tervezve!

2022. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Amíg Gyurcsány és Dobrev politizál, addig az ellenzék esélyei jelentősen rosszabbak lesznek, mint amilyenek lehetnének. De az egész ellenzéket meg kéne reformálni, és akkor lenne esélyük legyőzni a FIDESZ-t!
2022. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13) Mégis úgy tünik, hogy a DK a legeröseb ellenzéki párt.
2022. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.

De a koaliciot széjjelcseszte. Induljon külön!

2022. ápr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15) Ha Dk plusz az összefogas egyeb partjai külön listan indultak volna a Dktol , akkor az öszefoga spartjainak 15% kellet volna elerniük, hogy bejussanak. A mai adatokból úgy tünik, hogy nem biztos, hogy meg lett volna....
2022. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már amúgy is lassan mindegy.Lassan Putyinnál kezdünk tárgyalni az Eurázsiai Unióhoz való csatlakozási szándékunkról
2022. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Andizsuzsi ***** válasza:

"mégis többet láttam, mint Dobrev Klárát"


Miért kellett volna másként lennie? A DK-nak Gyurcsány az elnöke, Dobrev marad az EP-ben.

2022. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!