Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire húzta...

Szerintetek mennyire húzta vissza az ellenzéket hogy a képbe volt Dobrev K. és férje Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Ömlött a soha többé baloldal, Gyurcsány, ha megint ők nyernek megint, ugyanaz lesz stb. Ez nagy érvelés volt a Fidesznek. Ha nélkülük ment volna az egész több sikerük lenne? Mit gondoltok?

2022. ápr. 3. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
40 %
2022. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Az egész ellenzéket le kéne cserélni. Ilyen arcokkal esélytelen.
2022. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván sokat számított. De MZP is sokat tett hozzá.
2022. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
MZP nagyobb hátrány volt. Feri jó stratéga, tudja keverni a lapokat. Klára tapasztalt politikus. A múltjuk egy dolog, de tudják, mit csinálnak. MZP nem úgy tűnik.
2022. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Gyurcsánnyal sosem fog nyerni az ellenzék, a magyar nép nem tűri ezt a kártékony bohócot.


2010 óta lett volna idő egy levitézlett ballibektől mentes, tiszta ellenzéket felépíteni...

2022. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 80%. Falun élek. Annyit hallottak Marki-Zayról, hogy “Mini Feri”. Ez volt a propaganda gépezet terve. Semmi mást nem tudtak, senki akit megkérdeztem és a Fideszre szavazott.


Gyurcsány neve húzta vissza az egészet. Gyurcsánynak ebből teljesen kikellett volna maradnia. Egyetlen egyszer sem kellett volna szerepelnie, mégis többet láttam, mint Dobrev Klárát.

2022. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobrev/Gyurcsány/MZP. Ez a hármas ha nem lett volna, esélyesebb lett volna a történet. De basszus, még a 2/3-ot sem tudták megakadályozni az már a szégyen kategória.
2022. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Dobrevvel is elérte volna ezt az "eredményt" az ellenzék. MZP elfogadottságát jól mutatja, hogy a saját körzetét is elbukta.
2022. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
6) dehogy élsz te falun. A net itt a falkun is elsökent az ellenzeki hirdeteseket megw eoldalkat dobta fel. ja igen mindnekienk van mar itt is netje meg okostelefonja. Mindenki pontosan tudja ki MZP, mi is olvazsunk telexes is, nem csak m1 et nezünk
2022. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én a fideszre szavaztam, de ha nem lett volna Dobrev, Feri meg a többiek, adtam volna egy esélyt.
2022. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!