Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a mostani...

Mi a véleményed a mostani választásról? Szerinted borítékolható volt egy újabb Fidesz győzelem? Illetve szerinted milyen hibákat követett el az ellenzék, hogy nem sikerült nekik?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2022. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Az egyszerű gondolkodású 25 év alattiakat az adómentesség ösztönözte, nagyon sok a buta nem értelmiségi ember akik kiragadnak a politikából 1-2 szöveget és azt hajtogatják, ilyen a háborúba küld minket, olcsó a benzin, putyin adja a gázt és ez a lényeg.


Gusztustalan ország ez, tele ösztön lényekkel.

2022. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Én éreztem, hogy elsöprő konzervatív győzelem lehet, csak a közvéleménykutatásokban ireeálisan túlmérték a balliberálisokat. Így nem hittem annyire benne
2022. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

3as.


Putyinparti kormany. Grat.

2022. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem fejezzük be, hogy minden fidesz szavazó egybites, bezzeg az összes ellenzéki szavazó helikopter. Mindenki a saját érdekét nézi. A többségnek nem tetszett amit az ellenzék kínált.

Milyen hibákat követett el az ellenzék :

1. Fegyelmezett szavazói magatartást vártak, de szerintem sok jobbikos nem volt hajlandó DK-s jelöltre szavazni és fordítva.

2. Nem értették meg a széles tömegek választói igényét, csak néhány rétegszavazóra koncentráltak (lmbq, többkulcsos szja stb. )

3. Gyurcsány Ferenc

4. MZP kommunikációja

2022. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Az a hiba, hogy mindegyik egy idióta, így amit ők csinálnak nem lehet választást nyerni. De az már mindent elmond, hogy 6-an nem tudták legalább a 2/3-ot megdönteni, menniük kell a közéletből.
2022. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
MZP elég sok szerencsétlen kijelentést tett, amikkel remekül le lehetett járatni.
2022. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

MZP bármit mond, beletudtak volna kötni. Pl.:


MZP: A szemüveges embernek azért kell szemüveg, mert gyengébben lát mint egy átlagos.


M1: A gyengén látókat sértegette a baloldal miniszterelnök jelöltje, írta meg az Origo. *Insert szakértő neve* a Gyengén Látok Közösen intézetből is vállalhatatlannak és lekicsinylőnek tartja a kijelentést.


Kettő, Vona Gábor is nyeri a mai napig szerintem a közmédiával szembeni helyreigazítási pereit. Úgy könnyű lejáratni valakit, hogy tiéd a TV meg az újság is amire a híradó reagál.

2022. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Rettenetesen sok az ostoba,ösztönlény ebben a posvány országban.A vidék a sötetség birodalma.Innen menni kell,aki gondolkodik.Szaporítsa be Orban meg Putyin ezt az orszagot hű katonákkal.Ez az orszag mindig az ócska,semmitmondó vezetőiről volt híres.Ez nem is fogváltozni.
2022. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az orszag mindig az ócska,semmitmondó vezetőiről volt híres."


Én is ezt mondom MZPről és gyurcsányról. Akkor egy dologban egyetértünk ?

2022. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!