Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » De most komolyan: miért jó az...

De most komolyan: miért jó az embereknek a Fidesz, ráadásul kétharmaddal?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, nem gúnyos szövegeket várok, meg nem iróniát, hanem tényszerű, komoly érveket, hogy miért szavaztatok a Fideszre, és miféle fejlődést láttatok az elmúlt 12 évben. Mert én nem érzékeltem semmit, minden drágább, az ingatlanárak akkorát ugrottak, hogy sosem lesz lakásom. Örökké a benzinárat se lehet lenn tartani. Akkor? Milyen releváns okotok van hatalomban tartani őket? És miért nem éri el az ingerküszöbötöket a rendszerszintű korrupció? komolyan érdekel.

2022. ápr. 4. 01:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

kérdező a fidesz megtanulta a netadós hibájából, hogy a magyarnak 2 dolog fontos:

legyenek sorozatok amit nézhet és legyen valami kajálni való...

2022. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Nekem erről az a régi orbán beszéd jut eszembe mikor képzelt ellenség kreálásról,patás ördögről meg ki tudja még miről beszélt. Ő ezt megadja az embereknek és manipulálja vele őket
2022. ápr. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%
Nos, mivel ez már a negyedik alkalom hogy sikerül nekik, így hiába próbálja az ellenzék megmagyarézni, hogy mindenki más hülye, mert nem így van, ha annyira nem lett volna jó a rendszer akkor az első 4 év után már nem válaszották volna meg őket újra, pláne nem a harmadik és negyedik alkalommal.
2022. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
26%
mert a másik oldal egy kész szerencsétlenkedés, és nem akarunk a saját meg a családunk életével játszadozni, 12 év telt el hahó valamit virítani kéne odaát az o1g az édeskevés
2022. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert ad közmunkát 🤣
2022. ápr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
De a kérdés most nem az, hogy az ellenzék miért szerencsétlen, hanem hogy a Fidesz alatt sem érződik a gyarapodás, hiába kommunikálják ezt, hiszen az árak emelkednek, és nem csak most. A lakásárak már 2014 óta gigamértékben emelkednek. De lehetne még példákat sorolni. Én azt nem értem, hogy ezeket látva hogyhogy még rájuk szavaznak? Vagy miért? Vagy ennyire nem érdekel senkit semmi, csak "neagyurcsány"? Mert akkor megérdemeljük, amit most a nyakunkba fogunk kapni, kollektíve. Mindenki szívni fog.
2022. ápr. 4. 01:45
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
4 azért az el van felejtve h milyen szépen átszabták a választási rendszert meg h mekkora média fölényük van. Lehet h ha ezek nincsenek akkor is így alakult volna de de nem ilyen számokkal
2022. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, ezt olvasd el az inflációról:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%
Amilyen problémákról beszélsz, azok nem országos, hanem Európa szintű problémák…
2022. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!