Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A következő választásokat...

A következő választásokat megelőző kampányidőszak nagy eséllyel valahogy így fog kinézni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=o84YR8siXuQ

---------------------------------------------------

És aki beleártja magát az jutalmul ezt kapja majd?:

https://www.youtube.com/watch?v=oj6NMiuU0ys



#kampány,ember alatti minőség,jutalom
2022. ápr. 4. 08:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10


Még egyszer...Szerintem a nulla százalékos részvételi arány lett volna a megfelelő reakció a pártok ízléstelen mocskolódásra,sárdobálásra építő kampányhadjáratára.Tehát az ha senki nem ment volna el szavazni.A nullához képest pedig minden sok..

2022. ápr. 4. 09:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Nulla százalékos részvételhez a Fidesz szavazóit is meg kell győzni.
2022. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12


Persze..Éppen ez az.Már csupán magának a párt által folytatott kampánynak a minősége is kellő meggyőző erő kellett volna,hogy legyen a savazás mellőzésére.(Még a párt híveinek is.)Engem legalább is végképp meggyőzött a tartózkodásról..

A másik oldal kampánya pedig abban az elhatározásban erősített meg,hogy rájuk sem érdemes szavazni.

2022. ápr. 4. 10:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tudtam, hogy a fideszesek elmennek, ezért nem tartózkodtam, akármilyen is az ellenzék. Ha a nem fideszesek nem mennek el, most az egész ország narancssárga, és a Fidesz arra verné a mellét, hogy mindenki őket akarja.
2022. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!