Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka az újabb 2/3-nak?...

Mi az oka az újabb 2/3-nak? Kérem a suttyóságokat mellőzzük.. mi az oka, hogy ennyire kiálltak a Fidesz mellett?

Figyelt kérdés

Szerintem a befagyasztott árak, semleges háborús politikai..

Meg hogy Orbán a nép érdekét nézi, az ukrán konfliktusban is.. nem az európai, hanem a magyarok érdekeit védi.


2022. ápr. 4. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Ezt már több helyre is leírtam, de leírom ide is. A Fidesz az egyetlen párt, amelyik tisztában van azzal, hogy nincs cigányok nélkül győzelem a mai világban. Az összes cigány Fideszes, nem csodálkoznék ha már 1 millió választókorú cigány élne Magyarországon. Akik mást állítanak szimplán csak áltassák magukat.
2022. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen nem kell az embereknek a hamis világ.
2022. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
MZP csodát művelt! 2/3-os többséggel megnyerte a választást az ‘övéinek’... nem azt mondogatták, hogy az MZP jobboldali? Végülis sikerült neki! A jobb oldal győzött, nem?
2022. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Itt vannak az okok:


- Az MKKP komolytalan

- A Mi Hazánk túl radikális.

- Az Összefogás hiteltelen (Jakab legutóbb betámadta MZP-t, ennyit a nagy "összefogásról).

- Gattyán párt ismeretlen.


Ki marad? A Fidesz.

2022. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
1# És? makizaj is cigány.
2022. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Van közmunka, a gazdagok támogatása, szegények cserbenhagyása, lopás, hazudozás, több gyerekesek támogatása, olcsó munkaerők, rabszolgamunkás gyárak...
2022. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Az ellenzék nem jutott el vidékre, csak a Fidesz propaganda.
2022. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Az ok? Nagyon egyszerű. Le leszek pontozva tudom, de egy olyan párt, ahol Gyurcsány van, ott teljességgel lehetetlen, hogy nyerjenek. Az emberek emlékeznek mi volt és nem kérnek belőle. Amég ilyen ellenzék van, addig fidesz győzelem lesz. Nem is értettem azokat az embereket, akik az mzpre szavaztak. Jo lehet utálni a fideszt, de amég ilyen az ellenzék addig nincs mit tenni.
2022. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
38%
Szerintem az az oka, hogy szinte minden hírközlési forrás a fidesz tulajdonában van. És akik nézik a tv-t (többnyire 50+ évesek) el is hiszik amit ott leadnak. És mivel elöregedő a társadalmunk ők vannak többségben.
2022. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Sok oka van: címszavakban, Gyurcsány, MZP, a Fidesz tapasztalt, kiegyensúlyozott politikája, kommunikációja, és az, hogy amit az ellenzék hazudik itt, hogy sz@r élet, diktatúra, stb, az nem igaz, legalábbis a legtöbb ember szerint....

Leváltottuk az ellenzéket, kedves ellenzéki szavazók!

Megmutattuk nektek, mostmár negyedszerre, hogy hogyan nem megy.

Innentől kezdve alapoktól építeni kell egy új ellenzéket, de nem Gyurcsány, Jakab, Karácsony, MZP félékre....ha meghagyjátok őket, ugyanez lesz 4 év múlva... csak szólok.

2022. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!