Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz az elsöprő nemzeti...

Mit szólsz az elsöprő nemzeti győzelemhez? Még a Holdon is lehetett hallani, de brüsszelben bizonyosan!

Figyelt kérdés

Én nagyon boldog vagyok. Felülmulták az eredmények a várakozásaimat. Olyan 7-8% különbséget tartottam reálisnak és ilyen körzeteloszlást kb [link]


Erre jött egy bővebb 2/3-ad. Azt hittem álmodok, amikor megláttam a két szavazótábor listás szavazásán a csíkokat. Fele akkora volt kezdetben az ellenzéké.


Egyetlen pici szépséghibája van a tegnapnak, hogy érvénytelen volt a gyermekvédelmi népszavazás. Viszont amíg a FIDESZ van kormányon, addig tudjuk, hogy minden rendben lesz az lmbtq lobbikkal. Nem mehetnek túl messzire hála Istennek!


Bocs, hogy ez így kiömlött belőlem, de jól esik megosztani az élet dolgait veletek. Béke és 2/3-ad.:)



2022. ápr. 4. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Áhh provokátor. Na jó'van akkó'
2022. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a népnek mindig kell egy "nagyvezér" ennyit szólok a dologhoz. Hogy normális vagy nem, döntse el mindenki saját maga.
2022. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Brüsszel majd teszi a dolgát. :)
2022. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Egy gerinctelen senkiházi ez az orbán.!!!

Az ellenzék gratulált neki sport szerűen.

Erre ez patkány nem gratulált az ellenzéknek mint ahogy a vesztes csapatnak is szoktak, hanem azt mondta hogy kár volt a pénzt beléjük rakni addig is.

EZ tényleg az alja emberségből!!!

2022. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
"Az ellenzék gratulált neki sport szerűen." Fel sem hívta az mzp bohóc a OV-t, hogy telefonon gratuláljon neki. Hol lenne ez sportszerű? Sírjál még, bújj el.
2022. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Agymosott vagy kérdező.
2022. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!