Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki fiatalok, tervezek...

Ellenzéki fiatalok, tervezek elköltözni Magyarországról a 2022-es választások eredményei tekintetében?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Eddig biztos volt, hogy maradok, de most már biztos, hogy kiköltözök.
Eddig biztos volt, hogy maradok, de most elbizonytalanodtam.
Eddig biztos volt, hogy maradok, és továbbra is biztos. Orbánt meg kell buktatni.
Eddig sem volt biztos, hogy maradok-e, de most már biztos, hogy kiköltözök.
Eddig sem volt biztos, hogy maradok-e, és továbbra is bizonytalan vagyok.
Eddig nem volt biztos, hogy maradok-e, de most már biztos, hogy maradok. Orbánt meg kell buktatni.
Eddig is biztos volt, hogy kiköltözök, és ezután is.
Eddig biztos volt, hogy kiköltözök, de most elbizonytalanodtam.
Eddig biztos volt, hogy kiköltözök, de most már biztos, hogy maradok.
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Néhány hét, és megyünk is, itt hagyjuk egy a szennyet még időben.
2022. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
A kilenc választ sikerült kiírni úgy, hogy egy sem szól amelett, hogy valaki esetleg jól érzi magát az országban és marad. Tipikus belpesti lipsi, aki nem érti, hogy éppen ez a mentalitás tartja hatalomban Orbánt. Ti tényleg olyanok vagytok, mint a rák, ami százszor nekimegy az üvegfalnak, nem tanul.
2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Menjenek csak minél, többen. Nem fog hiányozni egyik sem. Több munkalehetőség marad az országban.
2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen, mindegy hova csak nyugatra, engem nem érdekel hogy sok a migráns, majd veszek egy gázpisztolyt és mindig nálam lesz.
2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Persze a sok fiatal felvette az szja pénzt és most megy el belőle. De menjenek is, vissza se jöjjenek!
2022. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Most először őszintén elgondolkoztam rajta. Nincs kedvem megvárni amíg Orbán beleviszi Magyarországot a háborúba az oroszok oldalán. Vagy amíg Putyinnal közösen újraépítik a vasfüggönyt, és visszamegyünk az 1950-es évekbe.
2022. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Aki menni akar megy . Nem vár választásra
2022. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"valaki esetleg jól érzi magát az országban és marad"


Feltételezem, akkor nem ellenzéki érzetű, és behúzta az x-et a fideszre. Nem hozzájuk szól a kérdés, ha tudtad volna értelmezni, akkor te is tudnád.

2022. ápr. 4. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Én még elég fiatal vagyok ahhoz hogy '26ig várjak a kérdéssel, de egyszer családot, gyereket, komoly jövőt már nem ide szeretnék, ahhoz túl nyers a rendszer és mondhatni modern diktatúra amiben most él az ország. A másik pedig hogy minek küszködnék a megélhetésért ha tanultam azért annyit hogy jobb országokban alap dolognak számít valami, ami itthon kiváltság.


Jó ez az ország a cigányoknak, röghöz kötött gyereket nevelő családosoknak, mellé jó nagy teherrel a nyakukban a megélhetés miatt, utána meg csodálkoznak a szülők hogy a gyerek előadja hogy elköltözik és kint fog dolgozni, akkor meg megy a vergődés hogy itthon nem lehet élni? Hát nem.

2022. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Gyáva kutyák menjetek, nincs szükségünk gyávákra, csak gyengítetek minket. Ti nemhogy a véreteket nem adnátok az igaz harcért de egy kukát nem mernétek felborítani. Hogy tudtok tükörbe nézni? Ha egyszer lesz fiatok, megkérdezi, Apa te gyáva vagy? Mit mondtok neki?
2022. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!