Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy hogyan kell kormányt...

Az hogy hogyan kell kormányt váltani, elég egyértelmű. De az ellenzéket hogyan lehet leváltani? Erre semmilyen demokratikus módszer nincs?

Figyelt kérdés
Az ellenzék tele van inkompetens, korrupt, öreg, és ráadásul bukott emberekkel. Hol tudnék kampányolni, kire tudnék szavazni, egyáltalán reális-e egy párt, ami a teljes jelenlegi ellenzéket elűzi mondjuk egy másik országba? Kezdve Gyurcsánnyal, Dobrevvel, Karácsonnyal, szóval mindenki aki a Fidesz malmára hajtja a vizet. Elegem van már ezekből a vén trottyokból, miért ne kormányozhatnának végre fiatalok? Anno a Fidesz is fiatal volt és akkor még nem voltak ekkora korruptak...
2022. ápr. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A pártfinanszírozás átvariálásával a Fidesz bebetonozta az ellenzéket. Egyszerűen túl nagy üzlet nekik az ellenzékben ücsörögni így ezt nem fogják maguktól feladni. MZP is azért indult egyéni körzetben is mert az havonta milliókat jelent ha nyert volna. De ott (is) nemet mondtak rá.
2022. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én Fideszesként teljesen elégedett vagyok a komplett ellenzékkel. MZP is folytassa, csak álljon mellé Klárika is. 2/3-ad forever!!
2022. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én úgy vélem a fiatalok között vannak még ilyen ideologisták akiknek nem a pénz a lényeg, hanem hogy valami jót tegyenek.


Lehet naiv vagyok, de én pl. így gondolkodom, csak mivel introvertált vagyok, sose mernék kiállni az emberek elé beszélni, ezért nem megyek politikusnak.


De úgy gondolom vannak hozzám hasonló fiatalok, ismerek is párat akinek jó beszélőkéje van és nagyon okos, de szinte esélytelen hogy hatalomra kerüljenek, egy ilyen, kivénhedt politikusok uralta rendszerben.

2022. ápr. 4. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiatalak? Jakab 4. lett az előválasztáson, Fekete-Győr utolsó. Még a harmatgyenge ellenzékből is kilógnak - lefelé...
2022. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: őket is le kéne váltani, nem azt mondtam h minden fiatal oda való a Parlamentbe, a jelenlegi ellenzék sztem egy Mars expedícióra való (one-way ticket)
2022. ápr. 4. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

A korrupciót meglehet tanulni, lásd a fideszt is.

Meg aztán ők olyan törvényt hoztak hogy bármi lesz, akár mit és mennyit lopnak ne lehessen felelősségre vonni senkit.

2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pl. támogatnék egy olyan rendszert ahol a politikusoknak minden tranzakciója publikus és minden üzenetváltása stb


Kb egy Big Brother csak fordítva


Szerintem lenne pár fiatal aki még ebbe is belemenne, végülis a legtöbb fiatal 0-24 közvetíti mostmár az életét


Az öreg csalókat meg gyorsan ki lehetne így szelektálni

2022. ápr. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!