Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog csinálni a farhátkomma...

Mit fog csinálni a farhátkommandó, ha a hatósági áras termékeket visszavezetik "normál árra", és konkrétan semmi pénzük nem lesz arra, hogy megközelítőleg is minőségi élelmiszereket (zöldség-gyümölcs-minőségi hús, stb) vehessenek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Éhenhalnak, a nyomorukat meg majd ráfogják a baloldalra.
2022. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Már most sincs pénz rá, hogy ****.

(vicc az egészben, hogy ősszel csináltam egy kis adag erős levest, megfázáskúrának, és farhát volt meg mellcsont, és többe került a leveszöldség, mint a "hús"(kivételesen nagyon szép és friss volt), valami 250ft-t hagytam ott, a fél kiló zöldség meg 700huf volt)


Most a kedvenc üzletláncunk először nem emelt, de az 500 hús 450g lett ugyan annyiért, most már az ára is nőtt. és írunk áprilist, hol van még az év vége. Az időjárás olyan amilyen, idén is horror ára lesz a zöldségnek és a gyümölcsnek, és azon túl, hogy drága még nem is jó minőségű, utoljára talán 20-ban vettem barackot, mert vagy tüntető barackot lehetett venni vagy drágát és pocsékat :(.

2022. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már tavaly se vettem meg se a cseresznyét, se a sárgabarackot, pedig egy viszonylag olcsó boltba járok.

Nem tudom, mi lesz..egy csomó embernek nem hogy minőségi, de alapélelmiszerre se lesz pénze.

2022. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Már tavaly se vettem meg se a cseresznyét, se a sárgabarackot, pedig egy viszonylag olcsó boltba járok.


Nem tudom, mi lesz..egy csomó embernek nem hogy minőségi, de alapélelmiszerre se lesz pénze.


Ez van. Minek szavaztad meg az idiótákat? Nem most kell sírni. Én ha látom egy pártól, hogy nem foglalkozik az ország gazdasagával akkor nem szavaszok rá többet. Ennyi. Sem Gyurcsány, sem Orbán. Nem mindig ez a hülye kisebbik rossz felfogást kell követni.

2022. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4, miből következtettél arra, hogy az idiótákra szavaztam?
2022. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!