Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt fideszesek akik most nem...

Volt fideszesek akik most nem a Fideszre fogtok szavazni, konkrétan miért nem?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert elértük azt a szintet, hogy a 26 éves diplomás tanár lányom kevesebbet keres, mint egy 8 általánost végzett takarító.
2022. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Egy diplomás nem is érdemel többet.
2022. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt krumpliosztás fél éve
2022. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

#1


Ha egyszer többet ér a takarító munkája akkor nem lehet mit tenni. Menjen el ő is takarítani. Ilyen a piac.

2022. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

En 16 evig voltam nagy Fideszes.


De csalodtam bennuk.


Minent erobol oldanak meg. Serult a demokracia stb


No meg az az egybites lejarato kommunikacio undorito. A propagandarol nem is beszelek.


Nem erzem hogy egy demokratikus orszagban elnek, max annyibol hogy leirhatom amit gondolok.


A regi Fidesz hianyzik. Amikor Putyinellenes nyugatbarat volt Orban. Amikor a komprumisszum volt a lenyeg a parbeszed es nem az ero.

2022. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Orbán nagyon elhízott és igénytelen lett az utóbbi időben, az országnak egy jó kiállású miniszterelnökre van szüksége. Márki és Toroczkai úr is igen helyes férfiak, még gondolkodom melyikükre szavazzak.


62/N

2022. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan mert már engem is elért a b@szogatásuk.
2022. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

"Ha egyszer többet ér a takarító munkája akkor nem lehet mit tenni. Menjen el ő is takarítani. Ilyen a piac."


Ezt a legkönnyebb mondani.

Mondd, akkor a hülye gyerekeiteket ki tanítaná?

Mekkora ajvékolás volt itt, amikor bejött a távoktatás. Általános iskolás alsóst tanítani otthon, szülőnek, ujjujjujjj, mekkora feladat volt a szülőknek.

(Mondom ezt úgy, hogy nem érint, nem vagyok tanár, tanár rokonom sincs, de azért ha hirtelen megszűnne az oktatás, mondjuk sok hülye gyerek maradna, aki még írni-olvasni sem tanulna meg.)

2022. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1998-tól 2006-ig voltam Fideszes.

Csalódtam.

Nekem az a régi, lánglelkű Viktor és lánglelkű Fidesz hiányzik (akik már azóta rég eltűntek a süllyesztőben).

2022. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
A koronakorlátozásokkal vetették el a súlykot.
2022. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!