Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezután a választás után...

Ezután a választás után jobban szégyelled, hogy magyar vagy?

Figyelt kérdés
Rajtunk röhög a fél világ. Megszavaztuk magunknak megint a putyin pincsit. A magyar nép rasszista, homofób, putyin pártinak van elkönyvelve külföldön. Ha meghallják, hogy magyar vagyok, a legtöbb úgy néz rám mint a véres ingre.
2022. ápr. 4. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Büszke vagyok a magyarságomra!
Ugyan úgy szégyellem, mint eddig.
Ezek után még jobban szégyellem és próbálom titkolni.
51 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Ezt maximum csak a libbantok gondolják így,bár ők előtte is kozmopolita szutykok voltak.🤷
2022. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Europa szerintem nem erti. Mint ahogy mi sem ertjuk mikor Putyin Feherorosz meg ilyen elnokok hogy leteznek na most kulfoldrol ugyanez. Nem ertik.
2022. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Ez a te véleményed.

Tegnap láthattad az ország véleményét.... nem lehet hogy, nem a többiek jönnek szembe az autópályán???

2022. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Szégyellje a fidesz.
2022. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Legyünk egy kicsit objektívek,


Guardian: [link]


Feltételezem tudsz angolul libbant értelmiségiként (valamelyest),ajánlom a kommentszekciót. Szia🖐️

2022. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a fideszt szégyellem meg az ellenzéket.
2022. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ajjaj, látszik hogy kifogytatok mára a kérdésekből. Egyre gagyibbak ezek provokációk.
2022. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Tudjátok mi az érdekes?Hogy rengeteg külföldinek szimpatikus Orbán és a Fidesz politikája, tetszenek nekik azok az intézkedések, amiket a nemzetközi, fősodrású médiában démonozálnak.Rengeteg országban lenne igény hasonló politikusra és pártra, csak természetesen minimális korrupcióval egybekötve.Ez nem igaz, hogy a világ a magyarokon röhög.A nemzetközi liberális politikusok lázadoznak.

Érdekes, hogy sok országban haragszanak már az olyan pártokra, mint amilyen nálunk volt a 6 párti koalíció.

Persze, mi a Fidesz hibáit ismerjük nagyon, attól függetlenül nem csak hibázni szoktak.

2022. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Állítólag nyugaton nem általánosítanak, úgyhogy ettől nem kell tartanunk.
2022. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Én szégyellem, hogy magyar vagyok ilyen politikai vezetés mellett. Szégyen számunkra, amit ezek művelnek. Szégyen. Gondoljatok, bele hogy a diktátorokon kívül, minket mindenki gyűlől már. És nem Orbán Viktor emlegetik, hanem "Magyarországot" - Orbán Viktor miatt. Teljes szégyen számunkra ez.
2022. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!