Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki gyülölködés meg...

Az ellenzéki gyülölködés meg a szélsőséges Orbánfóbiázás szerintetek is kontraproduktiv volt? Többi lent...

Figyelt kérdés

Nekem a melóhelyen itt Budapesten többségben vannak az ellenzéki munkatársak.


Jómagam Fideszre szavaztam, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy amikor megkérdeztem a főnököm kire szavazott, azt hittem azt fogja mondani, hogy az összefogásra mert állandóan Orbánfóbiázik.


De azt mondta, hogy nem ment el szavazni, mert amig ilyeneket fognak mondani, hogy elszámoltatás, akasztás meg lámpavas, addig ő nem megy szavazni. Mert akkor mindkét oldalon lehetne akasztani.


Tisztelem őt ez a hozzállása miatt. (Toroczkai szerint is ugyanúgy lop mindkét oldal.) Az ellenzéki gyülölködés meg a szélsőséges Orbánfóbiázás szerintetek is kontraproduktiv volt a kampányban? Lehet sok mérsékelt lipsi emiatt szavazott át, vagy nem is szavazott.


Shiffer szerint az egyedüli rendszerkritikát (nem köpködést meg uszitást) egy szélsőjobboldali párttól kapta a Fidesz. Ebben szerintem pl. igaza van.


2022. ápr. 4. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Van egy tábor, akiknek ez kell, de az igényesebbek más alternatívákat keresnek.
2022. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
A Fidesz gyűlölködött végig.
2022. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Soros Brusszel a gonosz az nem kontraproduktiv?
2022. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
A nem szavazón nagyon sok tisztelni való nincs. Én midenkit köteleznék rá. Birka az akitől megkérdezik mit akar és nem válaszol.
2022. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
#2 Na ezért nem nyert választát az ellenzék. Nem azt mondja, hogy miért jobb, hanem hogy a másik miért ugyanolyan rossz.
2022. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
A kötelező szavazást csak abban az esetben tudnám elfogadni, ha elnne olyan opció is a szavazólapon, hogy tartózkodik. Az mitől demokratikus, ha kötelező választani, még akkor is, ha egyikkel sem tudok azonosulni? Az ugyanaz mint a diktatúra, csak egy rossz helyett több rossz közül kötelező választanom.
2022. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
5-ös, jó programja volt az ellenzéknek, ide is be lett linkelve párszor, aztán a fideszes szavazók elintézték annyival, hogy nem olvassák el, nem hallgatják meg... stb. Ilyen ostobákkal szemben olyan érvelni, mint széllel szemben pisilni. A Fidesz pedig végig tolta a gyűlölködést mindenhol, a plakátokon, nálunk teleragasztgatták az ellenzéki plakátokat 100% Gyurcsány matricákkal, de egyet még a fideszes jelölt is kapott, azt sem nézték, hova ragasztanak, ennyire okosak, a rádiókból, tévékből az ellenzék ellen ment a mantra folyamatosan, a youtube-on is, jó kis tömeghipnózisként be is kajálták, akik lusták voltak utánanézni rendesen a dolgoknak.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mégis kire szavazzon ha lipsi de nincs olyan lipsi politikus aki ne ugrana Feri bácsi csettintésére? Feri bácsinak meg sajnos elborult az elméje, nem tudja mikor kell abbahagyni és kiszállni. Szinte biztso, hogy semmi más nem tartja a politikában mint az irigység és a bosszú mert pénze az van bőven, el lenne ő vigan politika nélkül is.
2022. ápr. 4. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte biztso, hogy semmi más nem tartja a politikában mint az irigység és a bosszú mert pénze az van bőven, el lenne ő vigan politika nélkül is."

Neki teljesen jó így, sok embernek dirigálhat, pénz is csurog-csepeg, elvan belőle, kiélheti a színészkedési hajlamait, a figyelem középpontjában érezheti magát, szóval nem is fogja abbahagyni szerintem még nyugdíj után sem.

2022. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
#7 Pont ez a baj, hogy linkelgették meg mondogatták, hogy olvasd el a programot, de a kampány szinte végig a Fidesz ellen, nem pedig az ellenzék mellett ment. Az a 2 millió ember valószínűleg azért nem ment el szavazni, mert a plakátokon, meg a youtube-hirdetésekben mindkét oldalon csak a mocskolódás ment, ilyen benyomás után meg nyilván nem ment fel a weboldalra meg nem lépett be ilyen-olyan csoportokba, hogy kétszáz O1G közül kisilabizálja, hogy MZP terve mondjuk az egészségügy fejlesztéséről.
2022. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!