Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki gyülölködés meg...

Az ellenzéki gyülölködés meg a szélsőséges Orbánfóbiázás szerintetek is kontraproduktiv volt? Többi lent...

Figyelt kérdés

Nekem a melóhelyen itt Budapesten többségben vannak az ellenzéki munkatársak.


Jómagam Fideszre szavaztam, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy amikor megkérdeztem a főnököm kire szavazott, azt hittem azt fogja mondani, hogy az összefogásra mert állandóan Orbánfóbiázik.


De azt mondta, hogy nem ment el szavazni, mert amig ilyeneket fognak mondani, hogy elszámoltatás, akasztás meg lámpavas, addig ő nem megy szavazni. Mert akkor mindkét oldalon lehetne akasztani.


Tisztelem őt ez a hozzállása miatt. (Toroczkai szerint is ugyanúgy lop mindkét oldal.) Az ellenzéki gyülölködés meg a szélsőséges Orbánfóbiázás szerintetek is kontraproduktiv volt a kampányban? Lehet sok mérsékelt lipsi emiatt szavazott át, vagy nem is szavazott.


Shiffer szerint az egyedüli rendszerkritikát (nem köpködést meg uszitást) egy szélsőjobboldali párttól kapta a Fidesz. Ebben szerintem pl. igaza van.


2022. ápr. 4. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
*hogy mi MZP terve
2022. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Fidesz végig az ellenzék ellen kampányolt, semmi programot nem mutattak be. Minden ellenzékből indulónak volt programja, az Összefogásnak, a MHM-nek, a Kutyáknak, Gödényéknek... stb. Csak a Fidesznek nem volt programja, csak tolta az ellenzék ellen uszítást nonstop.
2022. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!